ukryty kot
Źródło: ALESSANDRA RIBEIRO

Na zdjęciu ukrywa się kot. Większość ludzi nie jest w stanie go znaleźć bez podpowiedzi, dasz radę?

25 Września 2020

Zdjęcie, które zostało opublikowane w sieci to nie lada gratka dla wszystkich miłośników zagadek. Ta sprawdzi waszą spostrzegawczość, ale uprzedzamy, że nie jest łatwo. Kot, który ukrywa się na obrazku to prawdziwy mistrz kamuflażu, większość ludzi nie jest w stanie znaleźć go nawet po kilku minutach szukania! Bez podpowiedzi oznalezienie go jest niemal niemożliwe.

Zdjęcie zrobione przez właścicielkę kota na pewno nie jednemu będzie spędzać sen z powiek. Uwielbiamy takie zagadki, które wymagają od nas naprawdę silnego wytężenia mózgu, ale przede wszystkim wzroku. Założymy się, że bez podpowiedzi nie uda wam się znaleźć kota w mniej niż 3 minuty. Zwierzak o imieniu Chiquinho jest naprawdę dobry w chowanego, co potwierdza jego kochająca właścicielka.

Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięUstawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięCzytaj dalej

Zdjęcie-zagadka - czy uda ci się znaleźć kota?

Zagadki sprawdzające wzrok to naprawdę dobre ćwiczenie, nie tylko dla naszych oczu, ale i umysłu. Kiedy próbujemy znaleźć na obrazku konkretne elementy, nasz mózg skupia się na tej jednej czynności, podczas gdy na co dzień jesteśmy bez przerwy rozpraszani przez liczne bodźce ze świata. Takie zagadki jak ta mają swoich zwolenników na całym świecie - istnieją całe internetowe społeczności, które wolny czas spędzają na szukaniu zwierzaków ukrytych na zdjęciach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki
2.Koszmarne sceny w polskim mieście. Pies pogryzł 12-latka, lekarze walczą o życie chłopca
3. Meksyk. Wyciągnęli z kanałów gigantycznego szczura. Przechodnie nie dowierzali własnym oczom

Kot schował się na zdjęciu

W tym wypadku kotek o imieniu Chiquinho postawił przed wszystkimi naprawdę trudne zadanie. Jego właścicielka Alessandra Ribeiro przyznaje, że jej kot wprost uwielbia chować się przed domownikami w dziwnych miejscach. Do tego jest naprawdę niewielki, czasem mija więc mnóstwo czasu, zanim uda im się znaleźć mruczka, który drzemie sobie gdzieś z dala od ludzkich oczu. Zdarza się jednak, że kociak jest zupełnie na widoku, ale kolor jego futerka uniemożliwia znalezienie go od razu. Tak jest właśnie w tym wypadku - Alessandra pokazała w sieci zdjęcie swojej kuchni, w której chowa się zwierzak. Wcale nie ukrywa się specjalnie - po prostu idealnie zmieszał się z kolorami otoczenia! Widzicie go? Zdjęcie znajdziecie na dole artykułu.

Jeżeli nie udało się wam zobaczyć go bez podpowiedzi, może pomoże wam informacja, że kot jest zupełnie czarny. Widzicie go teraz? Zdradzają go tylko jego małe, świecące oczka! Musimy przyznać, że nam wypatrzenie mruczka zajęło trochę czasu. Dajcie znać, jak wam poszło!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ukryty kot
fot. ALESSANDRA RIBEIRO

kotekfot. ALESSANDRA RIBEIRO

Wskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaWskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?
  2. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  3. Suczka żebrała na ulicy o jedzenie. Mężczyzna postanowił ją śledzić, osłupiał gdy poznał prawdę
  4. Chaos na lotnisku. Turyści rzucili się do ucieczki, nie mogli uwierzyć własnym oczom nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Ciężko uwierzyć, co zrobili z owcami
  5. Po śmierci pana kundelek został całkiem sam. Przez trzy miesiące czekał na pomoc
  6. Udawali, że zbierają grzyby. Prawda była zupełnie inna. Nie mieści się w głowie

Źródło: thedodo.com

Następny artykuł