pies w szpitalu
Źródło: facebook.com/northstarpetrescue/

Zdjęcie ze szpitala porusza do łez. Pies czeka przy łóżku pana, ale nie wie jednego

14 Października 2020

Zdjęcie potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów. Tak jest w przypadku tej fotografii psa wykonanej na szpitalnej sali. Choć wszyscy wiemy, jak cudownymi towarzyszami życia są zwierzęta, to takie historie doskonale nam o tym przypominają. Niestety, siedzący przy szpitalnym łóżku pies nie wiedział o jednym.

Zdjęcie zrobione w jednym ze szpitali sprawia, że mięknie nawet najtwardsze serce. Przedstawia ono psa, słodkiego, czarnego labradora o imieniu Moose, który cierpliwie siedzi przy pustym szpitalnym łóżku. Autor zdjęcia podkreślił, że psiak czeka na swojego pana. Niestety, nie wiedział o jednym.

Znalazła zziębniętego pieska przy drodze. Gdy zobaczyła, kogo otulał ciałem, serce zabiło jej mocniejZnalazła zziębniętego pieska przy drodze. Gdy zobaczyła, kogo otulał ciałem, serce zabiło jej mocniejCzytaj dalej

Zdjęcie ze szpitala

Fotografia została opublikowana na Facebooku i zareagowano na nią niemal 6 tysięcy razy. Nic dziwnego, zdjęcie labradora sprawia, że serce pęka na tysiąc kawałków. Jednak to dopiero opis przedstawia nam pełen obraz sytuacji. Wynika z niego, że Moose czeka przy szpitalnym łóżku na swojego ukochanego pana. Niestety, nie wie, że ten już nie wróci. Mężczyzna nagle zachorował i zmarł niespodziewanie, jednak jego wierny przyjaciel wciąż myślał, że jeszcze się spotkają.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chłopak obudził się po imprezie z obcym psem w domu. Po chwili zrozumiał, co zrobił wczorajszej nocy
2. Znalazła małe zwierzątko, myślała, że jest szczeniaczkiem. Prawda okazała się powalająca
3.
Podczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupienie

Historia psa ze zdjęcia

Pies został zabrany ze szpitala przez schronisko w New Jersey. Zrozpaczony pies bardzo przeżył śmierć swojego pana. Nie mógł odnaleźć się w warunkach innych niż domowe. Na szczęście łamiące serce zdjęcie przyniosło jeden pozytywny skutek - poruszeni historią labradora ludzie zaczęli masowo je udostępniać i Moose bardzo szybko znalazł nową rodzinę i ciepły dom. Miejmy nadzieję, że jego żałoba nie przysłoni mu radości życia - w końcu ma jeszcze całe przed sobą. To wzruszające zdjęcie to idealne przypomnienie, że psy mają uczucia i naprawdę przywiązują się do ludzi.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

6-miesięczne pitbulle nie mogą bez siebie żyć. Gdy próbowano je rozdzielić, przyprawiły wszystkich o łzy6-miesięczne pitbulle nie mogą bez siebie żyć. Gdy próbowano je rozdzielić, przyprawiły wszystkich o łzyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twoje meble mogą być warte więcej niż myślisz. Możesz śmiało zamienić je na nowe
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Chciała zrobić sobie selfie z tygrysem, gdy zwierzę dostrzegło jej ciążowy brzuch. Niewiarygodna reakcja
  4. Na widok człowieka suczkę paraliżował strach. Miała zostać uśpiona, w ostatniej chwili los się do niej uśmiechnął
  5. Owczarek rzuca się na porywacza, aby ratować 5-letnią dziewczynkę. Kamera nagrała niewyobrażalne sceny
  6. Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze. A niedawno bawił się jeszcze beztrosko na wakacjach

źródło: facebook.com

Następny artykuł