pies ukryty na zdjęciu
Źródło: facebook.com/TextFromDog

Tak, na zdjęciu naprawdę jest pies. Tylko nieliczni są w stanie go znaleźć, większość poddaje się po kilku minutach

12 Grudnia 2020

Na zdjęciu opublikowanym w popularnej na Facebooku grupie znajduje się pies. Tak, naprawdę tam jest, choć szukanie go zajmuje większości długie minuty, z czego ogromna większość i tak się poddaje. Zadanie jest niełatwe - a tobie się uda?

Zdjęcie poruszyło internautów, którzy nie byli w stanie odszukać psiaka. Takie zagadki cieszą się olbrzymią popularnością, jednak ta należy do wyjątkowo trudnych. Zdjęcie ze sklepu budowlanego jest wypełnione masą szczegółów i znalezienie czworonoga wydaje się niemal niemożliwe. Nielicznym się to udało, jednak test na spostrzegawczość wymaga naprawdę dużej dozy cierpliwości.

Na tym zdjęciu naprawdę jest pies

Fotka została opublikowana w grupie Dogspotting Society w ramach wyzwania, polegającego na odnalezieniu psa na zdjęciu. Większość obrazków internautów to zabawne przedstawienia psów, które nieudolnie próbują się ukryć, tu trafiła się jednak prawdziwa perełka.

Na zdjęciu widzimy wnętrze sklepu budowlanego, które przepełnione jest masą detali. Znalezienie psa, choć ten wcale nie jest mały, jest naprawdę ogromnym wyzwaniem!

Nie tylko my tak sądzimy - na innej stronie, gdzie opublikowano fotografię, internauci przerzucają się komentarzami. Większość z nich bez podpowiedzi nie jest w stanie zobaczyć zwierzaka.

Przyznajemy - nam też się nie udało. Na samym dole artykułu znajduje się zdjęcie wraz z odpowiedzią.

Internauci są sfrustrowani

Komentarze wytężających wzrok miłośników zwierząt są przezabawne. Większość z nich spędziła długie minuty na szukaniu psa ukrytego pośród wysokich półek pełnych towarów.

- Rany, to było podstępne! Myślałem, że go znalazłem, ale się myliłem, zobaczyłem wzór, który wyglądał jak pies, ale niezupełnie i pomyślałem: „czy to jest on, no nie, to głupie”. Okazało się, że to rzeczywiście nie był on.

- Dziękuję temu, kto zrobił to zdjęcie... jesteśmy w izolacji 9 dzień, a dzieci doprowadzają mnie do szału... przez ostatnią godzinę próbowały znaleźć psa, więc właśnie udało mi się pierwszy raz od wieków wypić całą filiżankę kawy, gdy była jeszcze gorąca.

- Obiecano mi psa, ale nie mogę go znaleźć!

- Proszę, niech ktoś zakończy moje cierpienie i mi go pokaże!

A wy, widzicie ukrytego na zdjęciu psa? Poniżej publikujemy zagadkę, a pod nią odpowiedź. Powodzenia!

Zobacz zdjęcia:

Uwaga, podpowiadamy!

podpowiedź

Czy można zmienić imię psu ze schroniska? Odpowiedź wielu może zdziwićCzy można zmienić imię psu ze schroniska? Odpowiedź wielu może zdziwićCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: facebook.com

Następny artykuł