Pies ukryty w lesie
Źródło: Facebook.com/Bryson Leggitt

Tysiące ludzi szukały ukrytego na zdjęciu psa. Niewielu się udało, a ty go widzisz?

10 Grudnia 2020

Internauci od kilku dni nieźle głowią się nad zdjęciem - okazuje się, że znalezienie na nim psa nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. To wyzwanie zajmuje wiele czasu, psiak sprytnie ukrył się w lesie. A ty go widzisz?

Pewien uroczy psiak o imieniu Abby, gdy spacerował po lesie ze swoim panem, w pewnym momencie znalazł sobie całkiem sprytną kryjówkę. Chociaż znajdował się zupełnie na widoku, nie sposób go było jednak dostrzec. Kamuflaż miał doskonały, co udowadnia nam zdjęcie wykonane przez jego właściciela, Brysona.

Zobacz także: W Lidlu pojawił się produkt, który uszczęśliwi każdą kobietę

Perfekcyjny kamuflaż

Na zdjęciu, które Bryson Leggitt udostępnił 8 grudnia na Facebooku, bardzo sprytnie ukrył się pies, a konkretnie - jego suczka. Jej kamuflaż jest tak doskonały, że naprawdę nie sposób ją wypatrzeć.

Na szczęście jednak dojrzenie psa nie jest zupełnie niemożliwe i zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie. Choć faktycznie, nawet gdy się go znajdzie, zadziwiająco łatwo go zgubić.

- Znalazłem ją! Zajęło mi to minutę albo dwie - napisał pod postem jeden z poszukiwaczy. Długo jednak nie nacieszył się swoim zwycięstwem. Po chwili dodał - O nie. Już ją zgubiłem.

- Hah, zajęło mi to tylko jedną sekundę, ale tylko i wyłącznie dlatego, ze przypadkiem zrobiłem zbliżenie na zdjęciu centralnie na psi pyszczek - dopowiedział szczęśliwy znalazca.

- Przydałyby się jakieś wskazówki, żeby znaleźć tego psa - skomentował ktoś inny. - Ale zdjęcie ładne.

Nie wszystkim udało się znaleźć psa. Co jednak interesujące, niektórzy znaleźli zamiast niego... oryginalnego, drewnianego zająca. Całkiem ciekawa obserwacja.

Rozwiązanie zagadki

Nie powiemy wam oczywiście, gdzie znajduje się pies - to byłoby zbyt proste, tym bardziej że nie chcemy wam psuć zabawy. I oczywiście ciekawi nas też, ile czasu zajmie wam znalezienie zwierzaka. Nam to zajęło kilkanaście sekund. Warto dodać, że nie tylko ten pies potrafi się doskonale kamuflować - tutaj opisywaliśmy inną zagadkę.

Na wypadek, gdyby jednak ktoś już miał się poddać i zrezygnować, podamy wam dwie wskazówki. Po pierwsze, na zdjęciu trzeba szukać pięknego, biszkoptowego psa. Po drugie, znajduje się on wśród drzew.

Tak, wiemy, że druga wskazówka jest może mało przydatna i dodaliśmy ją z przymrużeniem oka, ale jesteśmy pewni, że ta pierwsza absolutnie wystarczy do zawężenia obszaru poszukiwań. Trzymamy za was kciuki! Rozwiązanie znajdziecie na drugim slajdzie.

Zobacz zdjęcia:

Pies ukryty na zdjęciu

Pies znaleziony na zdjęciu

Warszawski myszojeleń jest śledzony na każdym kroku. Zoo opublikowało urocze wideo z ukryciaWarszawski myszojeleń jest śledzony na każdym kroku. Zoo opublikowało urocze wideo z ukryciaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Potężna metamorfoza w Carrefourze. Jest decyzja w sprawie sprzedaży żywych karpi

źródło: Facebook/Bryson Leggitt

Następny artykuł