pies się ukrywa
Źródło: facebook.com/ rover.com

Na zdjęciu ukrywa się pies. 98% osób nie jest w stanie go znaleźć po 10 minutach, widzisz go?

9 Września 2020

Zdjęcie wygląda z pozoru jak zwyczajna fotografia kuchni. Wszystko zmienia się jednak, gdy dowiadujemy się, że jest na nim ukryty... pies. Choć zazwyczaj takie łamigłówki sprawiają przyjemność, ta potrafi wpędzić w niemałą frustrację! Aż 98% szukających komentuje, że znalezienie czworonoga na zdjęciu zajęło im... ponad 10 minut.

Zdjęcie przedstawia jedynie fragment kuchni, jednak my wiemy, że ukrywa się na nim pies. Choć autorzy zagadki podkreślają, że psiak wcale nie miał zamiaru chować się przed patrzącym, wcale nie ułatwia to znalezienia go. Ludzie wpadają na najróżniejsze, bardzo kreatywne pomysły na temat kryjówki czworonoga, jednak miażdżąca większość z nich pudłuje. Widzicie go?

Lojalny pies leży na grobie właścicielki. Mimo wielu próśb nie ma zamiaru go opuścićLojalny pies leży na grobie właścicielki. Mimo wielu próśb nie ma zamiaru go opuścićCzytaj dalej

Zdjęcie przedstawia psa

Owszem, pies jest na zdjęciu, jednak nawet najbardziej spostrzegawcze osoby mają ogromne problemy ze znalezieniem go. Wystarczy jednak przeszukać zdjęcie fragment po fragmencie, by domyślić się, w czym rzecz. Właściciel psiaka zapewnia, że zagadka ma rozwiązanie - wystarczy odrobina cierpliwości i sokoli wzrok. Domyślacie się już, gdzie znajdziecie psa?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. Myślały, że w pobliskich krzakach jęczy pies. Po sprawdzeniu natychmiast wezwały służby

Rozwiązanie nie jest oczywiste - tylko 2% osób znajduje na zdjęciu pieska po upływie mniej, niż 10 minut. A jeśli myślisz, że 10 minut szukania to stanowczo za długo, radzimy ci podjąć się wyzwania i dokładnie przyjrzeć tej łamigłówce. Zdjęcie świetnie testuje nasz wzrok i pobudza pracę mózgu, co więcej - sprawdza też naszą cierpliwość. Jeśli nie udało ci się znaleźć psa na fotce, podpowiadamy delikatnie - lepiej skupić się na dole fotografii. Widzisz już? Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

na obrazku ukrywa się piesWidzicie go?

facebook.com/ rover.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicą
  2. Kot usłyszał pytanie właściciela i zareagował w komiczny sposób. Nagranie rozkłada na łopatki
  3. Jechała autostradą, gdy zobaczyła jak ktoś wyrzuca coś z auta. Kobieta błyskawicznie zareagowała
  4. Sparaliżowana po wypadku dziewczynka poznaje swojego psa-pomocnika. Uchwycono magiczny moment na zdjęciach
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Wielki cios dla enoturystyki. Płoną ogromne obszary za granicą

źródło: LELUM.PL

Następny artykuł