oczy z bliska
Źródło: twitter.com/ Kemal Sala

Gdy odnalazł zaginiony telefon, zdębiał. W galerii pojawiły się niesamowite zdjęcia złodziei

16 Września 2020

Zdjęcia, które pojawiły się na telefonie pewnego mężczyzny z Malezji sprawiły, że dosłownie go zatkało. Poprzedniego dnia zgubił telefon, podejrzewał, że upuścił go w dżungli, w której znajduje się jego dom, lub został okradziony przez sen. Gdy się zorientował, że nie ma urządzenia, postanowił wyruszyć na poszukiwania. Dzień później odnalazł telefon, ale historia na tym się nie zakończyła.

Zdjęcia, które znalazł na swoim telefonie Malezyjczyk wprawiły go w osłupienie. 20-latek nie pomyślałby nigdy, że dokona takiego znaleziska. Zgubiony telefon po całym dniu szukania odnalazł w dżungli, obok której mieszka. Podejrzewał, że po prostu wypadł mu gdzieś z kieszeni, albo ktoś zabrał go, gdy spał. Poszukiwania zakończyły się sukcesem, a gdy mężczyzna wszedł do galerii zdjęć, zdębiał. Okazało się, że ktoś postanowił uwiecznić sam siebie na fotografii. Nie był to jednak człowiek.

Golden retriever przyłapany na gorącym uczynku. Jego przeprosiny topią sercaGolden retriever przyłapany na gorącym uczynku. Jego przeprosiny topią sercaCzytaj dalej

Zdjęcia wprawiły go w osłupienie

Mężczyzna postanowił podzielić się swoim odkryciem ze światem. Okazało się bowiem, ze jego telefon znalazły... małpy. Musiały albo ukraść mu urządzenie, albo rzeczywiście znaleźć je gdzieś na ziemi, w każdym razie bardzo je ono zainteresowało. Na tyle, że postanowiły zrobić sobie nim zdjęcia! W galerii znalazło się kilkanaście zdjęć i filmów autorstwa dzikich zwierząt. Nie niektórych nic nie widać, na innych bardzo wyraźnie można podziwiać złodziejaszków. Jedno nagranie pokazuje, jak małpa próbuje zjeść telefon, na innym widać zwierzęta wpatrzone prosto w obiektyw. 20-latek postanowił podzielić się odkryciem w sieci, w końcu nie codziennie możemy zobaczyć fotografie wykonane przez małpy. Większość zdjęć jest rozmyta i niewiele na nich widać, jednak jest też kilka naprawdę wyraźnych.

DZISIAJ GRZEJE:1. Dlaczego psy i koty się nie lubią? Powody wcale nie są oczywiste
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

Student był pod ogromnym wrażeniem znaleziska. Jak powiedział w rozmowie z BBC, nie był pewien, czy telefon rzeczywiście gdzieś mu wypadł, czy może został skradziony, gdy on sam spał. Nie mógł go bowiem znaleźć po przebudzeniu, nie było też żadnych śladów włamania. Nie miał pojęcia, gdzie szukać telefonu, dopóki ojciec 20-latka nie zobaczył małpy na podwórzu. Wtedy wpadł mu do głowy pomysł i postanowił przejść się jeszcze raz po dżungli, dzwoniąc na numer syna. Gdy w końcu znaleźli telefon w liściach i błocie, jeden z nich zażartował, że może znajdą na urządzeniu zdjęcia złodzieja. Chyba nie spodziewał się jednak ile fotografii wykonały małpy! Zobaczcie sami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Psy były więzione latami w laboratorium. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy wypuszczono je na spacer
  4. Dlaczego kot mnie liże? Powody mogą Cię zaskoczyć
  5. Właścicielka suczki bije się w pierś. Tragiczna pomyłka kosztowała pupila życie, porażające
  6. Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie

źródło: o2.pl

Następny artykuł