Zagadka - gdzie jest kot?
Źródło: papilot.pl/reddit/puzzle

Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?

25 Czerwca 2020

Zagadka z kotem spędza sen z powiek rzeszom internautów. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ilustracja przedstawia kobietę zamiatającą podłogę. Jednak po uważniejszym przyjrzeniu się można zauważyć, że rysunek skrywa o wiele więcej - jest na nim jeszcze zamaskowany kot. Tylko 1% ludzi jest w stanie zauważyć sprytnego mruczka. Czy należycie do grona najbardziej spostrzegawczych osób na świecie?

Zagadka, którą znaleźliśmy na portalu papilot.pl jest doskonałym testem na spostrzegawczość. Jednak tylko nieliczni są w stanie go zdać - tylko jeden procent ludzi cechuje tak duża spostrzegawczość. Na pierwszy rzut oka rysunek nie nie jest niczym niezwykłym - przedstawia sprzątającą kobietę. Po uważniejszym przyjrzeniu się można zauważyć, że prawda o tajemniczej ilustracji jest o wiele bardziej złożona. Na obrazku ukrywa się kot. Czy uda Wam się go dostrzec bez korzystania z podpowiedzi? Przed Wami bardzo trudne zadanie!

Maryla Rodowicz zdradziła, co robi ze swoimi kotami. Fani zaniemówili, nikt się tego nie spodziewałMaryla Rodowicz zdradziła, co robi ze swoimi kotami. Fani zaniemówili, nikt się tego nie spodziewałCzytaj dalej

Zagadka, która jest testem na spostrzegawczość stała się hitem w sieci

Zagadka ma ona formę obrazka, który wydawałoby się, że przedstawia po prostu sprzątającą kobietę. Jednak okazuje się, że na ilustracji widnieje coś jeszcze, a właściwie ktoś - gdzieś na rysunku ukrywa się kot. Nie jest on jednak ukazany w oczywisty sposób i potrzeba dużego skupienia i otwartości umysłu, żeby wypatrzeć sprytnie zakamuflowanego mruczka. Mówi się, że tylko 1% oglądających zagadkę osób jest w stanie dopatrzyć się czworonoga. Czy należysz do ich grona? Jeżeli nie udało Ci się spostrzec zwierzaka od razu abo bez podpowiedzi - nie martw się, to naprawdę bardzo trudne zadanie i nawet najbardziej spostrzegawcze osoby łamią sobie głowę nad enigmatycznym rysunkiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"

2. Na zdjęciu ukrywa się pies. 90% osób nie potrafi go znaleźć

Musimy przyznać, że zagadka sprawiła nam nie lada problem i była sporym wyzwaniem. Niestety nie obyło się bez zerknięcia na podpowiedź. Dlatego mamy dla Was drobną radę - nie szukajcie dosłownego przedstawienia kota, uruchomcie wyobraźnie i spróbujcie poszukać znajomego kształtu. Zagadka wymaga pobudzenia abstrakcyjnego myślenia. Powodzenia, trzymamy za Was kciuki!

Na drugim zdjęciu prezentujemy rozwiązanie zagadki. Zanim spojrzycie na fotkę spróbujcie znaleźć kota na 1. fotografii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Widzicie ukrytego na rysunku kota?Widzicie ukrytego na rysunku kota?
papilot.pl/reddit/puzzle

Odpowiedź!Odpowiedź!
papilot.pl/reddit/puzzle

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle podszedł do dziecka siedzącego na kanapie. Matka zobaczyła, co się dzieje i złapała za telefon
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  4. Uratowali golden retrievera przed tragicznym końcem. Nie spodziewali się sekretu, który skrywało zwierzę
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Chiny "złamały obietnicę". Znowu wystartował skandaliczny festiwal

Źródło: papilot.pl

Źródło:

Następny artykuł