Zagadka ile zwierząt widzisz
Źródło: screen shot/Youtube/EG Mines

Nad zagadką głowią się wszyscy. Tylko najbardziej spostrzegawczy widzą na rysunku wszystkie zwierzęta

24 Czerwca 2020

Zagadka, która od jakiegoś czasu jest hitem w sieci sprawia ogromną trudność większości internautów, którzy próbują się z nią zmierzyć, pozornie wydaje się być bardzo łatwa. Jednak po uważniejszym przyjrzeniu się obrazkowi, na którym widać kilka zwierząt, może się okazać, że ilustracja skrywa o wiele większą ilość zwierzaków. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są wstanie dopatrzyć się 16 stworzeń. Ile zwierzaków udało się Wam znaleźć?

Zagadka na spostrzegawczość, którą jakiś czas temu stała się hitem w sieci, spędza sen z powiek internautom jest o wiele trudniejsza, niż mogłoby się pozornie wydawać. Czarno-biała ilustracja przedstawia słonia i parę innych zwierząt. Jednak jeżeli uważniej się przyjrzeć kształtom widocznym na obrazku, można doliczyć się aż 16 zwierzaków! Niestety - tylko najbardziej spostrzegawczy są w stanie dopatrzyć się wszystkich stworzeń, które schowały się przez wzrokiem ciekawskich ludzi.

Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakaćStęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakaćCzytaj dalej

Tylko nieliczni widzą na ilustracji 16 zwierząt

Na portalu wp.pl pojawiła się bardzo ciekawa zagadka optyczna. Wywołała prawdziwą sensację wśród wszystkich miłośników tego typu zagwozdek. Jesteście ciekawi, co takiego przedstawia obrazek?

Dużą popularnością w sieci cieszą się obrazkowe zagadki, które są jednocześnie świetnymi testami na spostrzegawczość. Co jakiś czas internauci głowią się nad nowymi enigmatycznymi rebusami. Tak dzieje się też w przypadku pewnego czarno-białego rysunku, który na pierwszy rzut oka przedstawia zaledwie parę zwierząt. Większość osób jest w stanie dostrzec słonia, osła i parę innych stworzeń. Jak się okazuje, prawda jest zupełnie inna - na obrazku skrywa się aż 16 zwierzaków! Niestety - tylko nieliczni, najbardziej spostrzegawczy są w stanie zauważyć je wszystkie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"
2. Do sieci wyciekło porażające nagranie policjanta z owczarkiem niemieckim. Nie mieści się w głowie, jak mógł mu zrobić podobne rzeczy?

Musimy przyznać, że zadanie znalezienia wszystkich 16 zwierzaków nas przerosło i musieliśmy skorzystać z podpowiedzi. Ilustracja jednak jest niemałą zagwozdką.

Lubicie takie wizualne i optyczne rebusy? Ile zwierzaków udało Wam się wypatrzyć przy pierwszym podejściu? Macie jakieś inne swoje ulubione obrazkowe zagadki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile zwierzaków widzicie na ilustracji?Ile zwierzaków widzicie na ilustracji?
screen shot/Youtube/EG Mines

Rozwiązanie zagadkiRozwiązanie zagadki
wp.pl/genialne.pl

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
    2. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
    3. Rzucił psu piłkę do wody. Nagle wynurzyło się ogromne zwierzę i wciągnęło labradora ze sobą
    4. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
    5. Kotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
    6. Bydgoszcz. Kobieta ściskała psa, aż ten wył. Kiedy wyszła z nim na balkon, wydarzyła się tragedia

Źródło: portal.abczdrowie.pl

Następny artykuł