Sowa na tle pnia drzewa - kamuflaż
Źródło: Flickr/ Great Sand Dunes National Park and Preserve Follow

Widzisz na zdjęciu dzikie zwierzę? Tylko nieliczni są w stanie je zauważyć, zagadka stała się hitem w sieci

11 Czerwca 2020

Zagadka, która pojawiła się jakiś czas temu w internecie stała się hitem sieci. Internauci łamią sobie głowy nad obrazkami, które skrywają zaskakujące tajemnice. Tego typu zagwozdki są też świetnymi testami na spostrzegawczość, jednak tylko nieliczni są w stanie je przejść pomyślnie. Przed Wami bardzo trudne zadanie - gdzie na obrazku ukryło się dzikie zwierzę?

Przed Wami bardzo trudne zadanie. Na pierwszy rzut oka na obrazku widać tylko pień drzewa i nic poza tym. Jednak przy uważniejszym przyjrzeniu się fotografii, można spostrzec, że skrywa ona pewien niesamowity sekret. Zdjęcie nie przedstawia tylko kory i gałęzi - skryło się na nim pewne dzikie, piękne zwierzę. Jesteście w stanie się go dopatrzeć?

Zagadka stała się hitem w sieci, widzicie na zdjęciu ukryte zwierzę?

Na pierwszy rzut oka na fotografii zostało uwiecznione tylko dorodne drzewo. Jednak po uważniejszym i dokładniejszym przeanalizowaniu zdjęcia można odkryć zaskakującą prawdę o tym, co tak naprawdę ono skrywa.

Dwa koty ukryły się na fotografii. Tylko nieliczni potrafią rozwiązać łamigłówkę w 2 minutyDwa koty ukryły się na fotografii. Tylko nieliczni potrafią rozwiązać łamigłówkę w 2 minutyCzytaj dalej

Sowy to drapieżne ptaki, które słyną z tego, że poruszają się w bezszelestny sposób, mają słuch absolutny oraz wzrok, którego mógłby im pozazdrościć każdy sokół. Poza tym - piękne, polujące ptaki są obdarzone jeszcze inną niesamowitą cechą - są mistrzyniami kamuflażu. Sowy dosłownie potrafią wtopić się w otoczenie, tak, że praktycznie nie da się ich zauważyć.

Nic dziwnego, że pewne zdjęcie, na którym autor uwiecznił pień drzewa, lecz nie tylko, stało się hitem w sieci. Internauci łamią sobie głowy nad fotografią - skrywa ona bowiem niesamowity sekret. Na pierwszy rzut oka trudno dostrzec, jaki , jednak po uważniejszym i dłuższym przypatrzeniu się zdjęciu, można dojrzeć, że na drzewie siedzi właśnie jeden z drapieżnych ptaków! Sowa idealnie wtopiła się w kolor drzewa, ale też jej upierzenie doskonale harmonizuje z fakturą kory. Ptaka praktycznie nie sposób zauważyć!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kundelek spał na grobie na cmentarzu. Nagrobek nie należał do jego właściciela 2. Wbrew pozorom na zdjęciu są dwa koty, ale tylko nieliczni potrafią je zauważyć. 3/4 osób wymięka po 5 minutach

Udało się Wam zobaczyć sowę za pierwszym razem, czy potrzebowaliście chwilę się przypatrzyć fotografii? Niesamowite, jak te mądre ptaki potrafią wtopić się w otoczenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Widzicie ukryte dzikie zwierzę?Widzicie ukryte dzikie zwierzę?
Flickr/ Great Sand Dunes National Park and Preserve Follow

OdpowiedźOdpowiedź
Flickr/ Great Sand Dunes National Park and Preserve Follow

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Owczarek niemiecki i jelonek zostali parą. Prawdziwa przyjaźń i miłość, która wzrusza do łez
  3. Niemowlę cały czas płakało. Zachowanie labradora wzrusza do łez. Rodzice wszystko nagrali
  4. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  5. Dwa koty ukryły się na fotografii. Tylko nieliczni potrafią rozwiązać łamigłówkę w 2 minuty
  6. Radosław Majdan podzielił się wzruszającym zdjęciem z rana. Przepiękny widok, rozczuli każdego

Źródło: onet.pl

Następny artykuł