Zagadka z kotem i psem
Źródło: reddit.com/ Nearly Impossible Odds

Słodki kot czy romantyczny pies? Internat oszalał na punkcie zagadki w chmurach

9 Czerwca 2020

Zagadka ze zwierzętami ukrytymi w chmurach nie jest taka prosta jak mogłoby się wydawać. A wszystko przez to, że każdy na niebie widzi coś innego i nie ma w tym żadnego błędu. Co pokazały chmury, które na dodatek pięknie oświetliły promienie słoneczne?

Użytkownik Nearly Impossible Odds podzielił się na portalu reddit.com zaskakującą zagadką. Łamigłówka z chmurami szybko podzieliła internautów na dwa obozy. Każdy na fotce widzi coś innego. Może nie dokładnie coś innego, ale 50 proc. osób widzi na zdjęciu kota, a drugie 50 proc. osób dostrzega psa. Co takiego pokazały chmury? Odpowiedź nie jest taka prosta, ponieważ nikogo nie można zapytać o prawidłowe rozwiązanie! Pozostaje ponownie spojrzeć na fotografię i zastanowić się, co takiego przedstawiają chmury. A może widzicie tam jeszcze jedno, inne zwierzę? Sprawdźcie!

Trudna zagadka dla fanów zwierząt

Często podsyłamy Wam zagadki, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo je lubicie! Niedawno pokazywaliśmy Wam ukrytego na fotce jamnika, czy też kilka zwierząt na jednej z fotografii. Dzięki łamigłówką mogliście się nieco prawdy dowiedzieć o sobie. Czy jesteście spostrzegawczy? Z pewnością, ale czy jesteście kreatywni? Rozwiążcie dzisiejszą zagadkę i dowiedzcie się nieco więcej o sobie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować
2. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever

Na fotografii ukrył się kot lub pies, a być może są to wyłącznie chmury. Użytkownicy portalu reddit.com nie potrafią obojętnie przejść obok tej zagadki, ponieważ nie ma jednego i poprawnego rozwiązania. Na niebie da się dostrzec dwa domowe zwierzaki. Miłośnicy kotów widzą tam oczywiście mruczka, a fani psów - jakiegoś kundelka albo inną rasę.

W jednym z ostatnich testów pisaliśmy, że jeśli kot jest Twoim ulubionym zwierzakiem to jesteś niezależny i seksowny. Kochasz nocne życie, ale i uwielbiasz być liderem w grupie oraz dużo wymagasz od innych. Z kolei jeśli wybrałeś psa to jesteś lojalny, przyjacielski, skromny i odważny. Niektórzy mówią o Tobie "anioł stróż". Można też na Tobie polegać. Zgadasz się?

Zobaczcie zdjęcie zagadki, którą pokochali inernauci. Co widzisz na zdjęciu: psa czy kota?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kot czy piesKot czy pies?
reddit/r/nevertellmetheodds

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować
  2. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  3. Biedronka rusza dziś z hitową akcją dla zwierząt. Karmy dla psów i kotów prawie za grosze
  4. Niemowlę cały czas płakało. Zachowanie labradora wzrusza do łez. Rodzice wszystko nagrali
  5. Małe labradory wpadły do wody. Suczka próbowała nauczyć je pływać
  6. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?

Źródło: theanimalclub.net/

Następny artykuł