Ile koni dostrzegłeś w 5 sekund?
Źródło: genialne.pl/zagadka-ile-koni-widzisz/

Ile widzisz koni? Konkretne wyniki mówią prawdę o twojej osobowości

1 Lipca 2020

Zagadka ta ma podłoże psychologiczne i może szybko Cię określić. To, jak odpowiesz na nią może powiedzieć nieco więcej o Tobie i tym, jaką osoba jesteś. Przygotuj się i daj sobie 5 sekund na spojrzenie na obrazek. Ile koni na nim widzisz?

Zagadki ze zwierzakami cieszą się wielką popularnością w sieci. Tym razem znaleźliśmy dla Was łamigłówkę na portalu genialne.pl z końmi, dzięki której można dowiedzieć się sporo prawdy o sobie. Wystarczy 5 sekund, aby poznać swoje cechy charakteru. Spójrz jeszcze raz na łamigłówkę i policz wszystkie konie. Ile zwierząt udało Ci się znaleźć? Odpowiedzi prezentujemy poniżej. Pamiętajcie, że tu nie ma złych rozwiązań, więc nie oszukujcie licząc zwierzaki.

Olsztyn. Właściciel zostawił psa na rozgrzanym balkonie. Kiedy straż przybyła na miejsce, odkryła straszną rzeczOlsztyn. Właściciel zostawił psa na rozgrzanym balkonie. Kiedy straż przybyła na miejsce, odkryła straszną rzeczCzytaj dalej

Zagadka, która pomoże Ci dowiedzieć się więcej o samym sobie

I ile koni zobaczyłeś? Jeśli był to...

Jeden koń to znaczy, że jesteś osobą, która stawia w życiu wszystko na jedną kartę. Nie można nazwać Cię nudziarzem ani osobą kreatywną, chociaż trzeba przyznać, że jesteś zdecydowanie większym realistą, niż marzycielem i filozofem. Patrzysz na świat bardzo realistycznie i to może być też dużą zaletą. Masz też duże umiejętności w zakresie zarządzania ludźmi i planowania wydarzeń. Warto, byś przy tym zwracał uwagę na to, jak prezentujesz się ludziom - możesz wydawać się zbyt wyluzowany i pewny siebie, przez co można odebrać cię zupełnie nie tak, jak byś chciał.

5-10 koni - świadczy to o Twoim perfekcjonizmie. Inaczej niż osoby, które widziały jednego konia, Ty zwracasz uwagę na detale, co można w Tobie docenić. Może to jednak sprowadzać Twoją ścieżkę myślenia na tory, którymi nie chcesz podążać i łatwo się rozproszysz. Połączenie perfekcjonizmu i wielu pomysłów sprawia, że możesz tworzyć bardzo wiele wyidealizowanych planów na temat swojej przyszłości, czy wobec różnych osób i mogą się one nie spełniać. Masz też tendencję do stawiania sobie poprzeczki zbyt wysoko. Zrelaksuj się i mierz siły na zamiary.

11 koni i więcej - to można zazdrościć tego, jak spostrzegawczą i dokładną osoba jesteś. Dostrzegasz to, co ukryte i nieoczywiste, także w ludziach i relacjach z nimi. Nie chcesz zawieść najbliższych i jest to dla Ciebie bardzo ważne, niezależnie czy chodzi o sprawy rodzinne, czy pracę. Angażujesz się całym sobą w powierzone Ci zadania i robisz wszystko, by nie zawieść nikogo. Może to też okazać się Twoją przywarą, bo jeśli przedstawiony plan Ci się nie podoba, to rezygnujesz z niego bez podjęcia nawet jednej próby realizacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii 2. Na zdjęciu ukryła się mała sowa. Rekordzista potrafi znaleźć ją w 7 sekund, a ty?

Jaki wynik uzyskałeś rozwiązując tę zagadkę? Myślisz, że wynik odzwierciedlił Twoją osobowość?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

konieIle koni widzisz na zdjęciu?
genialne.pl/zagadka-ile-koni-widzisz/

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Nie żyje najstarszy kot na świecie. Dożył imponującego wieku
   2. Czarny kot przyniósł mu pecha. Mruczek pomógł policji w złapaniu złodzieja
   3. Wyrzucili 2-miesięcznego szczeniaka na śmietnik. Maluch miał bardzo małe szanse na przeżycie
   4. Mundurowi w pięknych słowach żegnają owczarka holenderskiego. Najdzielniejszy pies w policji odszedł na zasłużoną emeryturę
   5. Dzieci zrzuciły suczkę z 2. piętra. Powód skandalicznego zachowania odbiera mowę
   6. Szczeniak jamnika wprawia w osłupienie swoim wyglądem. Wszyscy myślą, że ma na sobie przebranie

źródło: genialne.pl

Następny artykuł