Piesek z hodowli
Źródło: screen youtube/luka

Youtuberzy kupili szczeniaka z okazji komunii. Po promocji pseudohodowli ceny psów poszybowały w górę

15 Września 2020

Youtuberzy, Angelika Zając i jej partner Łukasz Trochowicz zdecydowali się na kupno psa z okazji komunii. Para pochwaliła się prezentem w sieci, co nie umknęło uwadze internatów. Dzięki ich śledztwie na jaw wyszły porażające szczegóły. Okazało się, że słodki szczeniak pochodzi z pseudohodowli, a po promocji posta ceny innych pupili poszybowały w górę!

Youtuberzy, Andziaks i Luka mogą pochwalić się milionowymi zasięgami. Para dumnie prezentuje swoje życie w sieci, co jest chętnie oglądane i komentowane w mediach. Celebryci nie ukrywają niczego przed fanami, potrafią zrobić relację z każdej chwili ich życia. Ostatnio udokumentowali zakup psa dla siostry Luki, Nikoli. Dziewczynka otrzymała pupila z okazji pierwszej komunii świętej. Czy pies na prezent to dobry pomysł? Internauci podzielili się na 2 obozy, a wszystko przez hodowlę, którą wybrali celebryci.

Hannah i Shane powiedzieli sobie Hannah i Shane powiedzieli sobie "tak". Ich pies skradł całe show na bajkowych zdjęciach z uroczystościCzytaj dalej

Czy pies na prezent to dobry pomysł?

Siostra Luki, Nikola marzyła o własnym czworonogu. Dziewczynka chciała wychowywać się u boku psa, jednak ojciec był sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Kiedy zbliżał się czas Komunii Świętej jej brat wraz z partnerką postanowili spełnić marzenie dziecka. Za zgodą matki, udali się do jednej z hodowli. Tam zakupili małego szczeniaka, którego dzień przed komunią otrzymała dziewczynka. Relacja z tego wydarzenia została nagrana i opublikowana w sieci. Choć ciężko się nie wzruszyć widząc reakcję dziewczynk.

- Ja boje się i moja mama się boi, że duży będzie - mówił przed kupnem psa Luka do kamery. Andziaks zapewniała go, że rodzice czworonoga ważą poniżej 2 kg, stąd nie ma obawy, że piesek urośnie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Seniorka zamknęła suczkę na balkonie. Dramat psa trwał latami, tłumaczenia właścicielki porażają
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

Niemniej jednak po publikacji postów i relacji z tego wydarzenia w sieci zawrzało. Internauci szybko sprawdzili hodowlę, która okazało się pseudo. Poza tym najpierw było można kupić tam zwierzaki za ok.1500 tys. złotych, później od 3500 tys. złotych w górę! Youtuberzy mieli zapłacić za yorka ok. 3 tys. złotych. Kiedy internauci uświadomili ich, że zwierzę pochodzi z pseudohodowli,celebryci przyznali się do błędu! Wyznali, że nie oddadzą zwierzaka, ale mają zamiar domagać się zwrotu pieniędzy.

Przypominamy, że kupując zwierzę z pseudohodowli przyczyniasz się do rozwoju tego biznesu. Nie wiadomo, w jakich warunkach żyło i mieszkało wcześniej zwierzę. Aby hodowla była legalna musi być zarejestrowana w ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce). Aby upewnić się, że zwierzę do niej należy można skontaktować się ze związkiem (telefonicznie lub mailowo) i uzyskać wszystkie informacje, dowiedzieć się czy hodowla spełnia warunki FCI.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia
  2. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Gdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzecz
  5. Zabrała szczeniaka do schroniska, by pomógł wybrać nowego członka rodziny. Wybór ją zamurował
  6. Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?

Źródło: facegook/youtube

Następny artykuł