piesek w klatce
Źródło: YouTube/Viktor Larkhill

Bezbronny york spędził dekadę w pseudohodowli. Kiedy wyszedł z ukrycia, wszyscy zamarli na jego widok

30 Listopada 2020

Pewien york urodził się w pseudohodowli, gdzie mieszkał przez całe życie. Nikt o niego nie dbał, zwierzak spędził dekadę zamknięty w pudełku. Kiedy pies został uratowany był w fatalnym stanie. Poddano go metamorfozie, która zewnętrznie go odmieniła. Z pewnością to dobry początek do zmian.

York Cesar został uratowany wraz z pięcioma innymi psami z pseudohodowli w Hiszpanii. Pies przez 10 lat mieszkał w ciemnym pudle. York był bardzo zaniedbany, nikt się o niego nie troczył, nikt go nie kochał. Pies nie przypominał swojej rasy, a wręcz przeciwnie, można byłoby przestraszyć się go spotykając na ulicy. A yorki są przecież bardzo słodkie, przyjacielskie i towarzyskie. Niestety, Cesar był tego przeciwieństwem. Bał się kontaktu z ludźmi, a nawet własnego cienia.

Znalazł na torach kolejowych półrocznego kundelka. Ktoś nie miał wyrzutów sumienia, skazał go na pewną śmierćZnalazł na torach kolejowych półrocznego kundelka. Ktoś nie miał wyrzutów sumienia, skazał go na pewną śmierćCzytaj dalej

Metamorfoza 10-letniego yorka

Wszystkie psy zostały zabrane do kliniki weterynaryjnej, gdzie grupa specjalistów się nimi zajęła. York bał się nawet wyjść z transportera. Nie wiedział, co go spotka, do tej pory nikt nie opiekował się nim. Pies posłusznie położony się na blacie, nie przeszkadzał lekarzom. Walkę o zdrowie i życie zwierzaka zaczęto od metamorfozy. Sierść psa była zbyt długa, mocno sklejona, brudna i cała w odchodach.

Wybrane artykuły dla Ciebie:

Ogromne dredy zostały obcięte nożycami, a włosy przy pyszczku zostały delikatnie zgolone. Pies stracił kilka kilogramów, które codziennie nosił. Został wykąpany, jego pazurki obcięto, po długiej walce o nowy wygląd zaczął w końcu przypominać psa swojej rasy.

Uroczy Cesar został urazowy nie tylko z piekła pseudohodowli, ale po metamorfozie trafił do kochającej rodziny. York z pewnością musi zmierzyć się teraz z przeszłością, ale przy nowy właścicielach będzie to prostsze. Rodzina, która go adoptowała zakochała się z Cesarze od pierwszego wejrzenia. Pies otrzymał od nich wszystko, co najlepsze. Jedzenie, posłanie, towarzystwo i przede wszystkim miłość!

ZOBACZ WIDEO:

Załamany pies nie chce odejść od ciała zmarłego właściciela. Poruszająca reakcja zwierzęcia doprowadza do łezZałamany pies nie chce odejść od ciała zmarłego właściciela. Poruszająca reakcja zwierzęcia doprowadza do łezCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Na zdjęciu sypialni ukrył się pies. 88% internautów nie potrafi go znaleźć w mniej niż 20 sekund
  2. Wielka ewakuacja, 2 tys. ludzi uciekało z domów. Wybuchł wulkan za granicą, ostrzeżenia dla lotnictwa, lotnisko zamknięte
  3. Tragiczny wypadek w łódzkim. Łoś wyskoczył mu przed maskę, kierowca nie zdążył zahamować. Nie żyje pasażer
  4. Szczeniaczek po raz pierwszy dostaje czkawki. Poradził sobie z nią w najsłodszy sposób
  5. Znaleźli porzuconego buldoga. Gdy wydali mu komendę, zadziwiająca prawda wyszła na jaw
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Gracze masowo zwracają PlayStation 5. Konsola może mieć poważną usterkę

źródło: YouTube

Następny artykuł