kotek i york
Źródło: youtube.com/Happily

York spotkał na spacerze bezdomnego kotka. Właścicielka była porażona jego zachowaniem, niezwykłe wideo

26 Sierpnia 2020

York spotkał na spacerze samotnego, zmokniętego kotka. Nie zastanawiając się ani chwili, wiedział, co powinien zrobić. Właścicielka, która zaobserwowała całe zajście była w ogromnym szoku. Nie spodziewała się takiego zachowania ze strony swojego psa, nagrała wszystko.

York zupełnym przypadkiem natrafił na zmoknięte maleństwo. Suczka o imieniu Hazel wyszła załatwić swoje potrzeby na teren koło domu i długo nie wracała. Gdy w końcu właścicielka zaczęła ją uporczywie nawoływać, Hazel wychynęła z zarośli, nie była jednak sama. Mały piesek co chwilę oglądał się za siebie, jakby coś zgubił. Gdy jego pani zrozumiała, co się dzieje, zaczęła wszystko nagrywać. Nie spodziewała się, co zrobi jej ukochana suczka!

Nowa moda w sieci. Właściciele pokazują najlepiej wychowane psy na świecieNowa moda w sieci. Właściciele pokazują najlepiej wychowane psy na świecieCzytaj dalej

York znalazł kociątko

Mała Hazel wyszła tylko załatwić swoje potrzeby, jednak jej uwagę przykuł maleńki kotek, próbujący ukryć się przed deszczem w krzakach. Właścicielka, która czekała na progu zobaczyła, że suczka prowadzi za sobą kota. Maleństwo było całe przemoczone i wyraźnie zagubione. York prowadził je za sobą, co chwilę oglądając się i sprawdzając, czy kociątko na pewno idzie za nim. Gdy tylko dotarli do ganka, suczka pokazała kotkowi, by dalej podążał za nią do domu. Pomogła mu nawet przejść przez wysoki próg, gdy tylko zobaczyła, że maleństwo sobie nie radzi i spada - po prostu chwyciła je w zęby i bezpiecznie wniosła do suchego i ciepłego domu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy
3. Dramat polskiego hodowcy papug. W kilka sekund stracił kilkadziesiąt ukochanych zwierząt

Właścicielka była pod ogromnym wrażeniem tego, co zrobił jej york. Wiedziała jednak, że sama nie może przygarnąć bezdomnego kotka. Postanowiła jednak zapewnić mu kochający dom i oddała go swojemu bratu. Kicia otrzymała imię Sheba i już nie musi się obawiać, że wyląduje na ulicy - jej nowy właściciel z miejsca ją pokochał. Dzięki pomocy Hazel i jej mamy, kotka dostała kochający dom i opiekę. Gdyby nie opiekuńczy york i jego instynkt, być może zwierzak nie miałby szans na przeżycie. To niesamowite, ile moglibyśmy nauczyć się od zwierząt - ich troska o innych jest naprawdę nieskończona!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Nagranie z przetwórni drobiu doprowadza do łez. Dwa razy zastanowisz się, zanim kupisz kurczaka na obiad
  4. 5-latka otoczona stadem 14 owczarków niemieckich. Ojciec wszystko nagrał
  5. Właściciele osłupieli, gdy zobaczyli co przyniósł im kot. Natychmiast zaczęli nagrywać
  6. Kolejny kraj zamyka się na przyjezdnych. Nie wpuszczą też Polaków

źródło: youtube.com

Następny artykuł