suczka york
Źródło: arch. prywatne

Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę

26 Czerwca 2020

York został zabrany przez nieznajomą osobę. Psiak przestraszył się czegoś, wyszedł z podwórka i podszedł pod sklep spożywczy, który mieści się 2 minuty dalej. Ktoś nagle zatrzymał auto i zabrał zwierzaka do siebie. Czy chciał pomóc w ten sposób, a może ukradł czworonoga? Osoba, która zabrała psa nie zgłosiła się z nim do żadnego ze schronisk, nie wystawiła ogłoszenia, nie wiadomo, co dalej dzieje się z czworonogiem.

York o imieniu Fifi przestraszył się czegoś i uciekł z podwórka. Suczka przecisnęła się pod ogrodzeniem i poszła przed siebie. Psiak prawdopodobnie przestraszyła się burzy i grzmotów i chciał od nich uciec jak najdalej. Czworonóg poszedł pod oddalone ok. 2 minuty dalej Tesco. Niestety, ktoś zabrał zwierzaka spod sklepu...

Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienieStrażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Rembertów. Zaginał york Fifi

Pies zaginął dnia 6 czerwca w dzielnicy Rembertów w Warszawie. 14-letnia suczka została zabrana spod sklepu spożywczego, pod który przyszła sama. Jak wyżej wspomnieliśmy, piesek uciekał przed burzą i poszedł w znajome miejsce. Niestety, cała sytuacja zakończyła się tragicznie... W pewnym momencie ktoś zatrzymał auto i zapakował sunię do środka. Całe zdarzenie zaobserwowała sąsiadka, która niestety nie zdążyła zareagować. Suczka odjechała z nieznajomą osobą!

Właściciele suczki są zrozpaczeni i proszą o pomoc w szukaniu czworonoga. York Fifi ma już 14 lat. Jest schorowany, przyjmuje leki, wymaga szczególnej opieki i systematycznego leczenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą
2. Na zdjęciu ukrył się śpiący kot. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć, dasz radę?

- Prosimy, jeśli ktokolwiek ma informacje na temat tego, gdzie może przebywać, lub jeśli ktokolwiek ją widział, dajcie nam znać. Jeśli ktoś ją przygarnął, błagamy o jej oddanie. Robimy co w naszej mocy by ją odnaleźć. Bez rezultatów. Prosimy o pomoc. Kontakt 690-604-821 Nagroda 1500 złotych - proszą o pomoc właściciele psiaka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

yorkSuczka ma 14 lat
arch. prywatne

yorkPrzyjmuje leki
arch. prywatne

yorkCzy ktoś widział suczkę?
arch. prywatne

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  3. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  4. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Następny artykuł