kobieta i jej york
Źródło: youtube.com/Viral Videos

Po wizycie u fryzjera jej york nie dawał jej spokoju. Gdyby nie on, już by nie żyła

12 Listopada 2020

York 22-letniej Levi Carter z Lincolnshire w Anglii uratował jej życie. Wszystko za sprawą tego, że po jej feralnej wizycie u fryzjera, piesek nie dawał jej ani chwili spokoju i ciągle wąchał jej włosy. Gdyby nie on, mogłoby się skończyć prawdziwą tragedią.

York o imieniu Chico swoim zachowaniem ocalił właścicielkę przed najgorszym. Wszystko zaczęło się, gdy 22-latka postanowiła wybrać się do fryzjera. Zazwyczaj farbowała włosy w domu, ale jako brunetka pragnąca blond czupryny uznała, że przy tak radykalnej zmianie lepiej zasięgnąć pomocy specjalisty. Choć nie pomyliła się, to trafiła na "specjalistkę", przez którą mogła stracić życie.

Właściciel przyłapał labradora na gorącym uczynku. Jego mina zdradza wszystkoWłaściciel przyłapał labradora na gorącym uczynku. Jego mina zdradza wszystkoCzytaj dalej

Poszła na wizytę u fryzjera

Kiedy fryzjerka nałożyła Levi rozjaśniacza na włosy i owinęła je folią, przez kilka minut wszystko było w porządku. Jednak już po chwili młoda kobieta poczuła, jakby jej skóra dosłownie się paliła i dymiła. Fryzjerka szybko zmyła farbę i przez 20 minut musiała chłodzić wodą głowę Levi.

Po tym zabiegu dziewczynie wydawało się, że wszystko jest już w porządku, zgodziła się więc na kontynuację zabiegu i nakładanie farby. Salon zrekompensował jej początkową wpadkę zniżką i wszystko wydawało się w porządku.

Jednak już tego samego dnia wieczorem okazało się, że wcale nie jest w porządku. Kobieta zobaczyła, że na jej głowie pojawiła się rana, z której sączyła się krew, udała się więc na pogotowie. Tam okazało się, że sprawa jest poważna. Lekarz oznajmił, że Levi doznała poparzenia trzeciego stopnia.

– Okazało się, że na mojej skórze głowy nadal znajdował się nadtlenek wodoru – mówiła w rozmowie z DailyMail.

DZISIAJ GRZEJE:1. Suczka wbiegła pod koła rozpędzonego auta. Miała ważny apel do kierowców
2. 51-latka urodziła własną wnuczkę. Historia jak z filmu science fiction poruszyła cały świat
3. "Biedny owczarek, wskoczył do wody tylko dla rozrywki samolubnych właścicieli". Wstyd, jak zachowali się opiekunowie

York ocalił życie pani

W szpitalu Levi dostała antybiotyki i liczyła, że wkrótce uda jej się zapomnieć o feralnej wizycie w salonie fryzjerskim. Jednak w ciągu kilku tygodni jej stan zaczął się coraz bardziej pogarszać. Wciąż bolało ją miejsce, w którym było oparzenie.

W końcu zastanowiła ją jedna rzecz. Od jakiegoś czasu, jej malutki york, Chico nie odstępował jej na krok. Kiedy tylko miał okazję, wąchał jej włosy w miejscu, gdzie znajdowała się rana.

Początkowo nie przykładała do tego wagi, myśląc, że piesek po prostu jest ciekawski, jednak kiedy któregoś ranka obudziła się i poczuła nieprzyjemną woń pochodzącą od jej włosów, natychmiast udała się do lekarza.

Okazało się, że york słusznie chciał ją ostrzec, zanim będzie za późno. W jej organizmie rozwijała się bowiem sepsa, a dziewczyna została zatrzymana w szpitalu, gdzie kilka dni spędziła pod kroplówką. Choć rany zaczęły się goić, obrażenia były tak poważne, że włosy przestały rosnąć w miejscu oparzenia.

Levi uważa, że to jej piesek uratował jej życie. Sądzi, że york wyczuł infekcję, jeszcze nim rany zaczęły wydzielać nieprzyjemną woń, którą sama mogłaby poczuć. Gdyby nie jego uporczywe wąchanie i chodzenie za panią krok w krok, prawdopodobnie nie udałaby się tak szybko do szpitala. Dziś jest częściowo łysa i wszystkie zabiegi fryzjerskie wykonuje sama. Jednak od wypadku wykonuje także niezbędne testy alergiczne.

Wszystko trwało tylko chwilę, sekundy dzieliły kobietę od śmierci. Pitbull poświęcił się, aby uratować właścicielkęWszystko trwało tylko chwilę, sekundy dzieliły kobietę od śmierci. Pitbull poświęcił się, aby uratować właścicielkęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  2. Media potwierdziły. Rozpoczyna się luzowanie obostrzeń. Kolejny kraj otwiera swoje granice
  3. Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
  4. Zrozpaczona właścicielka wszędzie szukała psa. Nagle znalazł się na cudzym balkonie, porażający widok
  5. Policja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jest
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Co kometa ma w środku? Zadziwiające wnioski naukowców, nie do uwierzenia

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł