Pierwsze spotkanie yorka i dziecka
Źródło: youtube/Malaya&Isaiah G.D.

Rodzice nagrali pierwsze spotkanie yorka i niemowlęcia. Nie spodziewali się reakcji psa

4 Września 2020

York poznał nowego członka rodziny. Małemu pieskowi zostało przedstawione niemowlę, które słodko spało w nosidełku. Widok malutkiego człowieka wywołał u czworonoga obłędną reakcję. Rodzice nie mogli się powstrzymać, dlatego złapali za kamerę i wszystko nagrali.

York, a właściwie Yorkshire Terier jest powszechnie uważany za potulnego zwierzaka, który lubi dzieci, a one jego. Malutki czworonóg zawsze jest chętny na wspólną zabawę i szaleństwa z udziałem dzieciaków, dlatego.świetnie sprawdzi się w roli towarzysza najmłodszych członków rodziny. Pewni rodzice chcieli, aby ich szczeniak oraz nowo narodzone dziecko zostali przyjaciółmi, dlatego postanowili ich sobie przedstawić. Nagranie z tego spotkania jest niewyobrażalnie słodkie! Jak na siebie zareagowali?

Carrefour wprowadza wielkie zmiany. Już wkrótce nie kupisz tam pewnego produktuCarrefour wprowadza wielkie zmiany. Już wkrótce nie kupisz tam pewnego produktuCzytaj dalej

York zakochał się w śpiącym dziecku

Na krótkim filmie można zobaczyć, jak rodzice początkowo podsuwają szczeniakowi ubranka niemowlęcia pod nos i czekają na jego reakcję. Piesek od razu wyczuwa nieznajomy zapach i wydaje się bardzo pobudzony swoim nowym odkryciem. Wącha materiał i strzyże uszkami, wpatrując się w swoich opiekunów z ciekawością. Już chwilę później ujrzał śpiącego bobaska w nosidełku, który w sekundę skradł jego serce.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Potraktował kota w nieludzki sposób, teraz pożegna się z wolnością. Niewiarygodne, dlaczego tak postąpił
2. Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Oszukała starszą panią na niebagatelną kwotę pieniędzy

Psiak nie czekał ani chwili i od razu rzucił się w stronę niemowlęcia, aby powąchać jego malutkie stópki. Widać, że wesoły futrzak jest do tego stopnia szczęśliwy ze spotkania, że upada na grzbiet i przebiera nóżkami w górze. Dosłownie skręca go na widok smacznie śpiącego dzieciaczka, od którego nie może oderwać oczu! Właściciele pupila nie spodziewali się, że york tak bardzo zainteresuje się dzieckiem i będzie traktował je z wyjątkową delikatnością i ostrożnością. Zdjęcia oraz fragmenty nagrań wstawione w dalszej części filmu udowadniają, że więź jaka nawiązała się między dzieckiem a psem przerodziła się w piękną przyjaźń. Ten duet zapewne bardzo lubi spędzać ze sobą czas.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  2. Trwa ogromna akcja na południu Polski. Zablokowany ruch, mnóstwo policji, wszystko przeszukują
  3. Założyli kotu kołnierz na szyję i nagrali, gdy stanął przed lustrem. Nic go tak nie oszołomiło jak własne odbicie
  4. Bezpański pies pokazał przepiękny uśmiech, gdy zrozumiał, że jedzie do domu. Zdjęcia chwytają za serce
  5. Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie
  6. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja

źródło: youtube.com

Następny artykuł