Dziewczynka była zszokowana
Źródło: facebook/jennifer kvande

Dziewczynka otrzymała od rodziców małego yorka. Wideo zwala z nóg. Dziecko marzyło o własnym piesku

4 Sierpnia 2020

York był wymarzoną rasą pieska pewnej dziewczynki. Dziecko od dawna błagało swoich rodziców o czworonożnego przyjaciela, jednak jej prośby nigdy nie zostały wysłuchane, a przynajmniej tak się jej wydawało. Wszystko zmieniło się w dniu, w którym rodzice zrobili jej niespodziankę.

York, a dokładniej yorkshire terier to malutki psiak o długim i miękkim włosiu, który niegdyś był wykorzystywany do wyłapywania szczurów w Wielkiej Brytanii. Na pierwszy rzut oka brytyjski terierek może wydawać się potulny i uległy, lecz kryje się w nim prawdziwa bestia. York odznacza się walecznym sercem i obronną postawą nawet w stosunku do dużo większych przeciwników.

Ta kotka jest często mylona z maskotką, wszystko przez jej unikalny wygląd. Niewiarygodne, jak łatwo się pomylićTa kotka jest często mylona z maskotką, wszystko przez jej unikalny wygląd. Niewiarygodne, jak łatwo się pomylićCzytaj dalej

Dzieci marzą o yorkach

Do adopcji tego czworonoga najczęściej przekonują się alergicy ze względu na to, że włos tego zwierzęcia nie wywołuje uczulenia w przeciwieństwie do psiej sierści. Dużą część właścicieli yorków stanowią dzieci, które mają bardzo duże skłonności do alergii, stąd wybór pada na rasy z włosami zamiast sierści. Ponadto, york jest po prostu radosnym, małym i nieskomplikowanym w pielęgnacji zwierzątkiem domowym, dlatego nawet najmłodsi członkowie rodziny podołają zadaniom związanym z opieką nad tym uroczym psiakiem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka
2. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya

Pupil tej rasy był wymarzonym kandydatem na czworonożnego przyjaciela pewnej dziewczynki o imieniu Breanna Kvande. Jak opisuje ją jej mama, Beanna jest bardzo miłym i kochającym dzieckiem, który wiele przeszedł w swoim życiu. Dziewczynka przeżyła stratę bliskiego członka rodziny, a także wielokrotnie przeprowadzała się i zmieniała szkołę ze względu na pracę jej rodziców. Pomimo tego, Breanna łatwo akceptowała ciągłe zmiany i nie traciła humoru. Kiedy rodzice Breanny podjęli decyzję o kolejnej przeprowadzce, stwierdzili, że ich córce należy się specjalny prezent.

Nagranie, które opublikowała mama dziewczynki ukazuje wzruszającą scenę pierwszego spotkania dziecka ze szczeniaczkiem rasy york. Choć początkowo Breanna dostała zwykłą maskotkę, z której i tak bardzo się ucieszyła to zaledwie chwilę później w jej ręce został przekazany mały piesek. Dziewczynka przytuliła go do piersi, a z jej oczu popłynęły łzy radości. Jedyne, co była w stanie powiedzieć w tamtym czasie to "moje maleństwo!". Dopiero po minucie Breanna dziękuje swoim rodzicom i w kółko powtarza, jak bardzo kocha swojego szczeniaka i jaki jest słodki. Co za przepiękny film! Według zapewnień mamy dziewczynki, jej córka i mała suczka, która otrzymała imię Arya stały się najlepszymi przyjaciółkami i są dosłownie nierozłączne.

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ NAGRANIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na plaży zauważyli dziwne, żółte "kamienie". W końcu wiadomo czym są, ciężko uwierzyć
  2. Wszyscy myśleli, że Magda Gessler go nienawidzi. Dodała jednak zdjęcie, które rozwiewa wątpliwości
  3. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  4. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  5. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  6. Kolejna poważna plaga coraz bliżej Polski. Część Europy już jest w tarapatach

Źródło: wamiz.co.uk

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł