Wyżeł
Źródło: youtube/doc

Wyżeł nagle zrozumiał, że jedzie do parku dla psów. Zachowanie zwierzaka przekracza ludzkie pojęcie

26 Listopada 2020

Czekoladowy wyżeł jechał wraz z właścicielem samochodem. Nie zdawał sobie sprawy, w jakim kierunku zmierzają, lecz przeczuwał, że czeka go wspaniała niespodzianka. Mężczyzna w końcu zdradził, że jedzie wprost do parku dla psów, czyli najlepszego miejsca do zabawy pod słońcem. Szczęśliwy zwierzak nie wytrzymał i stracił nad sobą kontrolę. Jego reakcja przyprawia o ból brzucha... ze śmiechu!

Wyżeł weimarski krótkowłosy to doskonały pies myśliwski, który świetnie sprawdzi się w roli towarzysza osób aktywnych fizycznie. Czworonogi kochają spędzać czas na świeżym powietrzu, gdzie mogą do woli biegać, aportować i bawić się wraz z właścicielem oraz innymi zwierzakami.

Sensacja we wrocławskim ZOO. Na świat przyszedł słynny myszojeleń, wszyscy trzymają kciuki, by był samcemSensacja we wrocławskim ZOO. Na świat przyszedł słynny myszojeleń, wszyscy trzymają kciuki, by był samcemCzytaj dalej

Wyżeł dowiedział się, że jedzie na wybieg dla psów

Wyżeł weimarski uwieczniony na nagraniu uwielbia zażywać ruchu w towarzystwie swojego pana. Czworonóg o czekoladowym umaszczeniu nigdy nie odmówi długiego spaceru, w szczególności, gdy prowadzi on do niedaleko położonego parku dla psów.

Wiedząc, że psiak wymaga stałego wysiłku zarówno fizycznego, jak i umysłowego, mężczyzna postanowił wpakować pupila na tylne siedzenie auta i zabrać w uwielbiane miejsce. Jednocześnie pamiętał, żeby nie informować go o celu wycieczki już na samym początku, ponieważ zachowanie wyżła szybko wymknęłoby się spod kontroli.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wydało się, co mama Zenka Martyniuka robiła, gdy mały król disco polo płakał. Potrzebowała kota, dziś nie każdy rodzic by się zdecydował
2. Pilny komunikat ZUS. Płatnicy powinni się pospieszyć. Wnioski tylko do poniedziałku
3. Donald Trump ułaskawił dwa indyki. Na ceremonię czekały w luksusowym apartamencie, gdzie trafią teraz?

Zainteresowany zwierzak obserwował mijane krajobrazy, zastanawiając się, co jest przyczyną nagłego wyjścia z domu. Kiedy kierowca był już blisko lokalizacji, mógł nareszcie podzielić się skrywaną tajemnicą. Szepnął psiakowi na ucho, że jadą do parku, a ten w ciągu sekundy oszalał ze szczęścia! Wyżeł zaczął skakać we wnętrzu pojazdu, skomląc i piszcząc z zachwytu. Widać, że sama myśl o możliwości spotkania i wspólnej zabawy z psimi przyjaciółmi doprowadza go do euforii.

Właściciel wyżła, pomimo prowadzenia auta, od razu chwycił za telefon, aby nagrać podniecenie swojego podopiecznego. Gdyby nie wideo, mało kto uwierzyłby, że psiaki potrafią aż tak oszaleć ze szczęścia na wieść o wyjściu do parku.

ZOBACZ WIDEO:

Roznegliżowana Izabella Krzan pozuje z psem z łóżka. Odważne zdjęcieRoznegliżowana Izabella Krzan pozuje z psem z łóżka. Odważne zdjęcieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Julia Wieniawa nie daje za wygraną. Internauci mają dość. Wakacje aktorki wywołują prawdziwą burzę
  3. Sensacja we wrocławskim ZOO. Na świat przyszedł słynny myszojeleń, wszyscy trzymają kciuki, by był samcem
  4. Tragedia w Świętokrzyskim. Znaleziono zwłoki 48-latka pozbawione kończyn, posesji pilnował amstaff
  5. Gabriel z "Królowych życia" pochwalił się nowym projektem. Internauci atakują: "Tym razem jakie niewinne zwierzę straciło życie?"
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Dotychczasowe przekonanie o wszechświecie mogło być błędne. Wyjątkowe odkrycie, chodzi o tajemnicze światło

źródło: youtube

Następny artykuł