ciąża
Źródło: pixabay/Pexels

Umówiła się z ciężarną, aby kupić psa. Rozegrał się dramat, teraz zostanie skazana na śmierć

18 Października 2020

Lisa Montgomery została skazana na wyrok śmierci. Departament Sprawiedliwości przekazał, że będzie to pierwsza federalna egzekucja kobiety w USA od niemal 70 lat. Kobieta została skazana na najwyższy wymiar kary za zabicie ciężarnej kobiety i wyjęcie z jej brzucha dziecka.

Wyrok śmierci na Lisie Montgomery zostanie wykonany 8 grudnia. Kobieta dokonała zbrodni 16 grudnia 2004 roku w Skidmore w stanie Missouri. Lisa podstępem umówiła się z 23-letnią Bobbie Jo Stinnet w jej domu. Wiedziała, że kobieta, od której ma zamiar kupić psa jest w ciąży. Montgomery najpierw udusiła swoją ofiarę, a następnie przy pomocy noża wyjęła jej z brzucha dziecko. Niemowlę przeżyło, Montgomery zabrała je do siebie, ofiarę zostawiła.

Najbardziej przyjazne rasy psów. Będą wierne do końca życiaNajbardziej przyjazne rasy psów. Będą wierne do końca życiaCzytaj dalej

Wyrok śmierci za zabójstwo ciężarnej kobiety

Godzinę po zabójstwie, ciało 23-letniej Bobbie znalazła jej matka. Mówiła, że brzuch wyglądał jakby "eksplodował". Służby zaczęły poszukiwania przestępcy, który dokonał tak brutalnej zbrodni na będącej w 8. miesiącu ciąży Bobbie. Następnego dnia udało im się dotrzeć do Lisy Montgomery. Kobieta przekonywała, że noworodek jest jej dzieckiem. Policjanci nie uwierzyli, wykonano badania DNA. Dziecko trafiło pod opiekę ojca.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa
3. Czy psy kochają ludzi? Naukowcy już wiedzą, zaskakująca prawda

Dlaczego Lisa Montogmery zabiła?

Początkowo podejrzewano, że kobieta dopuściła się zbrodni po tym, jak sama poroniła. Okazało się jednak, że matka 4-dzieci przeszła zabieg podwiązania jajowodów, przez co nie mogła mieć już dzieci. Podczas procesu obrona starała się przekonać, że kobieta miała ciążę urojoną i cierpiała z powodu depresji i choroby dwubiegunowej. Oskarżyciel i ława przysięgłych nie uwierzyli. Montgomery trafiła do aresztu, a wkrótce zostanie wykonany na niej wyrok śmierci.

- Lisa Montgomery już dawno przyjęła pełną odpowiedzialność za swoją zbrodnię i nigdy nie opuści więzienia. Jednak przez poważne choroby psychiczne i druzgocące traumy z dzieciństwa sprawiają, że jej egzekucja to głęboka niesprawiedliwość - przekazała jej adwokat Kelley Henry.

Owczarki nerwowo biegały po jezdni, prosząc o wsparcie. Tylko jeden samochód się zatrzymał, okropne, co się stałoOwczarki nerwowo biegały po jezdni, prosząc o wsparcie. Tylko jeden samochód się zatrzymał, okropne, co się stałoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Myślał, że znalazł małe szczeniaczki. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna
  4. Najstarsze koty w schronisku znalazły nowy dom. Razem mają 42 lata
  5. Dlaczego psy jedzą kamienie? Powód odbiera mowę, można je oduczyć
  6. Sztuczna Inteligencja postawi diagnozę szybciej niż lekarz. Zaskakujące badania naukowców, to rewolucja

Źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł