Właścicielka w piękny sposób pożegnała się ze swoim przyjacielem
Źródło: twitter/brad edwards

Kiedy właścicielka rozsypała prochy psa ukazał jej się widok nie z tego świata. Czy zmarły pupil dał jej znak?

6 Sierpnia 2020

Właścicielka po raz ostatni pożegnała się ze swoim ukochanym czworonogiem Wagnerem. Kobieta rozsypała prochy zwierzęcia na jego ulubionej polanie, a jej oczom niespodziewanie ukazał się nadnaturalny kształt. Internauci byli zszokowani. Czy opublikowane zdjęcia są dowodem na istnienie zjawisk nadprzyrodzonych?

Właścicielka psa przeżyła niewyobrażalny szok, kiedy musiała pożegnać się ze swoim długoletnim czworonożnym przyjacielem. Rozstania nigdy nie należą do łatwych doświadczeń, jednak strata zwierzęcia domowego może być dla niektórych niewyobrażalnym ciosem, a nawet małym końcem świata. Poczucie niezrozumienia i samotności to naturalne następstwo śmierci pupila, jednak ta kobieta postanowiła pożegnać swojego psiaka w przepiękny sposób.

Zaniemówili, gdy zobaczyli pannę młodą idącą do ołtarza. U jej boku nie zabrakło pupiliZaniemówili, gdy zobaczyli pannę młodą idącą do ołtarza. U jej boku nie zabrakło pupiliCzytaj dalej

Nadzwyczajne pożegnanie właścicielki z psem

Pies o imieniu Wagner, który należał do Ashley Lang odszedł z tego świata. Właścicielka psa o imieniu Wagner przeżyła z tego powodu jeden z najtrudniejszych momentów w swoim życiu. Po blisko 12 latach radości i wspólnych figli kobieta musiała pożegnać się ze swoim pupilem i pomóc mu przejść na drugą stronę Tęczowego Mostu. Opiekunka postanowiła, że rozsypie prochy zmarłego czworonoga w jego ulubionym miejscu, czyli na pobliskiej polanie, gdzie potrafił biegać i bawić się godzinami. To, co zobaczyła po rozsypaniu zawartości urny nigdy nie przyszłoby jej do głowy, dlatego postanowiła podzielić się zdjęciami w sieci.

DZISIAJ GRZEJE:1. 2 białe pieski doczekały się słodkich szczeniaków. Wszyscy zdębieli, kiedy zobaczyli ich kolor, jak to możliwe?
2. Kot za żadne skarby nie chce wyjść z posłania pieska. Bezsilność czworonoga jest rozbrajająca

Ashley udała się we wskazane miejsce w towarzystwie swojego znajomego. Oboje byli bardzo przygnębieni, jednak podświadomie czuli, że wokół nich unosi się mistyczna aura. We dwoje przed długi czas wspominali wszystkie niezapomniane chwile, które spędzili razem z psem rasy golden retriever, jednak nieuchronnie nadchodziła chwila ostatecznego pożegnania. Kobieta uniosła wieko urny i jednym ruchem rozsypała w powietrzu prochy swojego zmarłego przyjaciela. W tym samym momencie mężczyzna zrobił zdjęcie, które miało uwiecznić tę wyjątkową chwilę. Kiedy spojrzeli na nie później, nie byli w stanie wykrztusić z siebie słowa.

Na zdjęciu widoczny jest nieokreślony kształt powstały z rozsypanego prochu, który zadziwiająco przypomina sylwetkę psa! Ashley zastanawiała się, czy kształt uchwycony na zdjęciu jest nadnaturalnym znakiem, który Wagner wysłał jej z zaświatów. Mimo tego, że pies nie był już fizycznie obecny przy swojej opiekunce to być może jego duch chciał pożegnać się z nią po raz ostatni zanim udał się do tamtego świata. Zdjęcie opublikowane na Twitterze rzeczywiście wywołuje ciarki na plecach i przez wielu internautów zostało ocenione jako dowód na istnienie świata paranormalnego. Niestety są to tylko teorie spiskowe, których prawdziwość pozostaje tajemnicą.

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duży pies w jednej chwili skoczył w kierunku dziecka. Sekundy później babcia musiała zareagować, wszystko się nagrało
  2. 20-latka wzięła ślub z lalką zombie. Wspólne zdjęcia i wideo wbijają w fotel
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Naukowcy dowiedli, które rasy psów najczęściej gryzą dzieci. Tych psów lepiej nie prowokować
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Rzecznik rządu zabiera głos. Chodzi o kwarantannę dla Polaków wracających z wakacji

Źródło: cesarsway.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł