Pieski pokazały swój talent!
Źródło: youtube/Trashzy mochi

Nowa moda w sieci. Właściciele pokazują najlepiej wychowane psy na świecie

26 Sierpnia 2020

Właściciele psów dali się ponieść ostatniemu trendowi w Internecie. Miłośnicy czworonogów tworzą w popularnej aplikacji Tiktok zabawne nagrania, na których chwalą się nienagannymi manierami ich pupili. Każdy, kto je zobaczy będzie pod wrażeniem! Jak udało im się tak dobrze wychować zwierzaka?

Właściciele psów powinni poświęcić swoim pupilom mnóstwo czasu, aby nauczyć ich podstawowych komend czy prawidłowej metody chodzenia na spacerze. Wielu z nich pragnie, żeby kompetencje ich czworonogów wykraczały poza minimum, dlatego uczą ich zjawiskowym trików czy zachęcają do zapanowania nad popędami, gdy przychodzi pora obiadu. Niektórzy opiekunowie mogą mieć naprawdę trudny orzech do zgryzienia, jeśli ich pupil jest wyjątkowo nieposłuszny, podczas gdy inni radzą sobie wspaniale i w szybkim tempie osiągają spektakularne wyniki. Do tej drugiej grupy należą właściciele psów, które ukazały się w zabawnym nagraniu w aplikacji Tiktok.

Buldog francuski jest wściekły na swoją panią. Poszło o jedzenie, nagrała przezabawny protestBuldog francuski jest wściekły na swoją panią. Poszło o jedzenie, nagrała przezabawny protestCzytaj dalej

Właściciele pochwalili się dobrze ułożonymi psami

Nagranie, które ostatnimi czasy obiegło Internet udowadnia, że dzięki wytrwałemu treningowi, pies potrafi zapanować nad wewnętrzną potrzebą rzucenia się na ulubiony smakołyk. Tysiące opiekunów czworonogów obejrzało pewien film, który momentalnie stał się wielkim hitem i postanowiło sfilmować własnych pupili w podobnych okolicznościach. Chodzi o sytuację, w której właściciel trzyma przysmak przed nosem psa i prosi o nadgryzienie małego kawałeczka. Czy zwierzęta potrafią spełnić te wymagania?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Po 4 dniach oddali suczkę z powrotem do schroniska. Wolontariusze zdębieli, gdy usłyszeli, dlaczego, chodziło o dzieci
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy
3. Koń umierał, właściciele nie mogli sprowadzić pomocy. Dramat w polskim gospodarstwie

Jak najbardziej! Nagranie jest dowodem na to, że wystarczy zademonstrować pieskowi prawidłowy sposób, w jaki należy jeść przysmak. Czworonogi perfekcyjnie naśladują swoich opiekunów i delikatnie odgryzają sam rożek przysmaku. Jesteśmy ciekawi, czy każdemu z psiaków udało się to zrobić za pierwszym razem, czy może jednak był to efekt setnej próby? W to już nie warto wnikać, gdyż i tak należą im się wielkie brawa za samodyscyplinę!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Na oddział w szpitalu wdarła się chmara nietoperzy. Przerażeni pacjenci uciekali w popłochu, potrzebna była pomoc
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. Poważne ostrzeżenia dla turystów na północy Polski. Zbadali próbki. Są groźne dla zdrowia

źródło: youtube.com

Następny artykuł