Właściciele wynajęli opiekuna do psa
Źródło: YouTube.com/ABC7 News Bay Area (screen)

Właściciele wynajęli opiekuna dla psów. Nie mieli pojęcia, kim naprawdę jest, monitoring ujawnił prawdę

8 Września 2020

Właściciele nie byli w stanie sami zaopiekować się psem. Z tego powodu wynajęli opiekuna pracującego dla specjalnej aplikacji. Niestety, nie wykonywał on swojej pracy dobrze., wręcz przeciwnie. Udowodniono to dzięki nagraniom z monitoringu. To co zobaczyli właściciele, jest straszne.

Właściciele z powodu wielu obowiązków nie byli w stanie zaopiekować się swoim pupilem tak, jak należy. Skorzystali więc z aplikacji, dzięki której udało im się znaleźć opiekuna do pieska. Teraz przestrzegają innych przed korzystaniem z tego typu pomocy. W ich przypadku nie skończyło się to dobrze.

York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyYork całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyCzytaj dalej

Właściciele wynajęli opiekuna. Tragedia

- Radzilibyśmy, aby zachować należytą ostrożność, ponieważ jeśli zatrudniasz firmę zajmującą się wyprowadzaniem psów, tak naprawdę nie zatrudniasz firmy, a niezależnego wykonawcę, który pracuje dla firmy - powiedziała Julie St. Gregory, rzecznik San Jose Animal Care Center.

Mieszkańcy położonego w USA miasta Danville przekonali się, że może być to niebezpieczne. Skorzystali z aplikacji Uber of Dog Walking. Dzięki temu udało im się znaleźć opiekuna psa, który będzie wyprowadzał go na spacer. Niestety, zwierzę zostało przez niego skrzywdzone. Opiekun zaczął kopać psa, co zarejestrowały kamery monitoringu. Policja aresztowała mężczyznę za okrucieństwo wobec zwierząt.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano moment, gdy szczeniaczki po raz pierwszy spotkały się z tygrysami. Reakcja rozkłada na łopatki
2. 80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch
3. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku

Specjaliści z Animal Care Center w Stanach Zjednoczonych apelują, aby dobrze przemyśleć decyzję o adopcji zwierząt ze schroniska. Wyprowadzanie psa na spacer jest czynnością podstawową. Jeżeli ktoś ma zbyt wiele obowiązków, aby opiekować się zwierzęciem w należyty sposób, powinien zastanowić się, czy dobrze robi przygarniając zwierzę.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  2. Dlaczego kot przewraca się na plecy na twój widok? To ważny komunikat
  3. Psy zostały potraktowane jak śmieci. 13 szczeniaków i mama potrzebują pomocy
  4. York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzy
  5. Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideo
  6. Dramat w Kołobrzegu. Wszystko widzieli. Mrozi krew w żyłach

źródło: abc7news.com

Następny artykuł