pies na deszczu
Źródło: facebook.com/LADbible/

Właściciel nagrał psa w nietypowej sytuacji. Jeden drobny szczegół przykuł uwagę wszystkich

27 Października 2020

Właściciel nagrał swojego pupila w nietypowej sytuacji, która po prostu musiała zostać uwieczniona na wideo. Krótkie nagranie szybko okrążyło sieć i wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów, zwłaszcza przez jeden, drobny szczegół. Domyślacie się, o co chodzi?

Właściciel pieska z filmiku musi mieć z nim naprawdę wesoło. Na krótkim, hitowym wideo widzimy, jak uroczy psiak podziwia otaczający go świat, tonący w deszczu. Choć nagranie trwa tylko kilkanaście sekund, internauci zakochali się w uroczym maluchu, zwłaszcza przez jeden detal, który ciężko przeoczyć. Widzicie, o czym mowa?

Kundelek zaprowadził ludzi pod drzwi budynku. Zobaczyli umieszczony na nich znak i od razu zainterweniowaliKundelek zaprowadził ludzi pod drzwi budynku. Zobaczyli umieszczony na nich znak i od razu zainterweniowaliCzytaj dalej

Właściciel nagrał psa

Nasi pupile mają różne dziwaczne przyzwyczajenia, które odróżniają je od innych psiaków. Kto z nas, zanosząc się śmiechem, nie nagrał kiedyś swojego psa w sytuacji, która była tak rozczulająca, że nie można było przejść obok niej obojętnie? Idziemy o zakład, że każdy właściciel ma przynajmniej kilka takich filmików na swoim telefonie.

Również ten właściciel nie mógł się oprzeć pokusie uwiecznienia swojego zwierzaka na nagraniu. Jednak prawdopodobnie udostępniając je, nie podziewał się tak ogromnego zainteresowania filmikiem! Tylko na jednym z kont udostępniających podobne nagrania pojawiły się prawie dwa miliony lajków. Wszystko za sprawą uroczego pieska, który ponad wszystko ceni sobie relaks i komfort życia.

Na nagraniu uwieczniono psa, który obserwuje deszcz. Nie robi tego jednak przez okno, ale leżąc wygodnie na ulicy, w miejscu, gdzie krople nie są w stanie go dosięgnąć. Melancholijny psiak spokojnie patrzy na zalewane strugami wody miasto i wygląda na bardzo, bardzo zrelaksowanego. Strzyże uszami i nasłuchuje odgłosów spadających kropel, schowany bezpiecznie pod daszkiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ważny apel w sprawie protestów. Chodzi o ukochane psy, właścicielu powinieneś wiedzieć
2. Kary uderzą zapominalskich kierowców. Zaczynają się od 170 złotych, wystarczy zapomnieć o jednym
3. Które rasy psów są najinteligentniejsze? Znamy ranking czworonożnych bystrzaków, czy Twój pupil jest wśród nich?

Jeden szczegół rozczulił internautów

Choć melancholijna natura psa była jednym z powodów, dla których internauci się w nim zakochali, większość oglądających zwróciła też uwagę na jeden detal, który dodaje całej sytuacji komizmu. Wygodnie rozłożony na chodniku piesek nie tylko ułożył się tak, by mieć jak najlepszy widok, ale zadbał też o to, by wyglądać jak prawdziwy dżentelmen przy okazji podziwiania deszczu.

Szczegół, który tak przyciągnął uwagę to tylne łapki psa. Zwierzak postanowił bowiem skrzyżować je za sobą, co sprawia, że pozycja psa od razu przyprawia o chichot. Najwyraźniej szczeniak doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę, używając do tego minimum środków. Internauci są zachwyceni i bardzo rozbawieni postawą psiaka, co licznie wyrazili w komentarzach pod filmem.

- Jak pięknie! Kocham, jak skrzyżował nogi.

- Proste rzeczy w życiu są takie piękne.

- Och moja bratnia dusza. Też kocham deszcz. Chcę go!

- Jaki słodki. Wygląda, jakby mu było bardzo wygodnie! Moja wnuczka pokochałaby psa, który tak by z nią robił. Uwielbia wychodzić na deszcz. Nasz pies nie jest nim zainteresowany.

Internetowa sława

Nie każdy pies reaguje w ten sposób na ulewy. Wiele z nich woli schować się od niego jak najdalej, inne uwielbiają bawić się i próbują łapać spadające krople. Jednak ten psi myśliciel wybrał sobie sposób spędzania czasu w deszczowe dni, który zupełnym przypadkiem zapewnił mu sławę.

Właściciel w rozmowie z LadBible przyznał, że pies zachowuje się tak za każdym razem, gdy pada deszcz. Do tego zawsze kładzie się w tej samej, eleganckiej pozycji ze skrzyżowanymi łapkami. Trzeba przyznać, że ciężko spotkać drugiego psiaka o tak melancholijnym charakterze. Prawdziwy oryginał!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

Następny artykuł