kot i właściciel
Źródło: youtube.com /mao idalgo

Właściciel udał własną śmierć. Chciał sprawdzić reakcję kota, finału nie przewidział

20 Sierpnia 2020

Właściciel kota postanowił sprawdzić swojego podopiecznego. Załatwił nawet kamerzystę, żeby nagrać cały eksperyment. Wszedł do pokoju, gdzie odpoczywał kot i zaczął udawać atak serca. Z pewnością liczył na gwałtowną reakcję zwierzaka, jednak takiego finału nie przewidział.

Właściciel kota postanowił przeprowadzić popularny w sieci eksperyment. Zazwyczaj ludzie sprawdzali w ten sposób swoje psy, jednak on pomyślał, że poeksperymentuje na kocie. Test polegał na udaniu własnej śmierci lub zasłabnięcia i sprawdzeniu reakcji zwierzaka. Mężczyzna wkroczył więc do pokoju i zaczął udawać, że boli go serce, po czym dramatycznie upadł na łóżko. Na pewno nie takiej reakcji spodziewał się po kocie.

Kotka została zaatakowana przez niepilnowanego psa. Straciła łapkę, teraz potrzebuje pomocyKotka została zaatakowana przez niepilnowanego psa. Straciła łapkę, teraz potrzebuje pomocyCzytaj dalej

Właściciel udał swoją śmierć

Kot owszem, zareagował. Nie zrobił tego jednak tak, jak poddane temu samemu eksperymentowi psiaki, które w większości przypadków podchodziły do właścicieli, nerwowo trącały ich nosami i wzywały pomocy. Kot z początku bardzo nieufnie podszedł do zaistniałej sytuacji. Wstał bardzo powoli i podszedł do łóżka, na którym spoczywał właściciel. Po chwili przetwarzania tego, co właśnie się wydarzyło, wskoczył na materac i zaczynając od nóg swojego pana, zaczął sprawdzać, co się dzieje. Usiadł na nogach mężczyzny, po czym w wyjątkowo powolnym tempie podszedł po jego plecach do twarzy. Przez chwilę wąchał głowę właściciela, jednak już po kilku chwilach stracił zainteresowanie jego dramatycznym upadkiem. Chwilę pokręcił się jeszcze przy "nieprzytomnym" mężczyźnie, po czym... spokojnie usiadł i popatrzył na nagrywającą całe zajście osobę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy

Czy koty kochają właścicieli?

Tak, koty kochają właścicieli, ale okazują to zupełnie inaczej niż psy. Jak wykazały badania przytaczane przez naukowe czasopismo "Current Biology", koty przywiązują się do opiekunów tak samo jak psy czy małe dzieci i czują się bezpiecznie, gdy właściciel jest w pobliżu. Jednak nie okazują tego tak, jak psy. Są mruczki bardziej i mniej towarzyskie, niektóre okazują uczucie opiekunowi poprzez kładzenie się na brzuchu, "ugniatanie" łapkami, podążanie wzrokiem czy zwyczajne przytulanie. Jednak nawet jeśli tego nie robią - możemy was zapewnić, że kociaki naprawdę lubią swoich właścicieli! Także ten, który nie przejął się udawaną śmiercią mężczyzny - z pewnością, gdyby coś naprawdę stało się jego panu, zareagowałby gwałtowniej.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy
  2. Rodzice się ucieszą. Rząd przewiduje kolejne wsparcie dla rodzin
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Zmieniają długość kwarantanny. Przełomowe słowa Ministra Zdrowia

źródło: youtube.com, noizz.pl

Następny artykuł