Właściciel spotkał się z psem
Źródło: youtube/Lazy Owly

Pies został rozdzielony z właścicielem na 3 lata. Gdy spotkali się ponownie, zwierzę o mało nie padło z wrażenia

19 Września 2020

Właściciel był zmuszony opuścić swojego czworonoga na długi okres. Zwierzę lojalnie wyczekiwało dnia powrotu swojego pana. Obawiano się, że każdy upływający dzień zaciera w jego świadomości wspomnienia z udziałem opiekuna, nikt nie miał pewności, czy pupil rozpozna go po 3-letniej rozłące. Kiedy przyszedł długo wyczekiwany dzień, a mężczyzna nareszcie mógł wrócić do domu, psiak w towarzystwie drugiej opiekunki już czekał na niego na lotnisku. Gdy stanęli ze sobą oko w oko, wydarzyła się niesamowita rzecz.

Właściciel psa czy kota najprawdopodobniej niejednokrotnie zachodził w głowę, czy jego pupil na pewno będzie go wciąż pamiętał, gdy ten wyjedzie na długie wakacje, wyjazd służbowy czy rozpocznie służbę wojskową. Perspektywa spotkania z ukochanym czworonogiem, który nie potrafi rozpoznać swojego opiekuna potrafi złamać serce każdego. Jednakże, wzruszające nagranie, które można znaleźć w Internecie udowadniają, że reakcja podopiecznych wcale nie jest taka trudna do przewidzenia. Wystarczy spojrzeć na ten duet, żeby wszelkie wątpliwości zniknęły w ciągu sekundy.

Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkałoKot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkałoCzytaj dalej

Poruszające spotkanie psa i właściciela

Mężczyzna, który opiekował się dużym, brązowym psiakiem nie miał innego wyjścia i musiał opuścić go na 3 lata. Przez ten czas zwierzę bardzo tęskniło i chciało, żeby jego właściciel jak najszybciej do niego wrócił. Jego marzenie nareszcie się spełniło. Na opublikowanym w sieci wideo można zobaczyć scenę, w której mężczyzna stoi pośrodku hali lotniskowej z bagażem. Tuż przed nim czeka zszokowany czworonóg, który przez dłuższą chwilę wpatruje się w niego z niedowierzaniem i nie jest w stanie ruszyć się z miejsca. Czyżby nie poznał ukochanego pana po tak długim czasie?

DZISIAJ GRZEJE:1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

Nic podobnego! Kiedy mężczyzna zdejmuje torbę z ramienia i odstawia ją na podłogę, zwierzę momentalnie wyrywa się do przodu, ciągnąc opiekunkę za sobą. Wzruszające spotkanie po latach wywołuje we wszystkich podróżujących okrzyk zachwytu. Pies rzuca się na szyję swojego panu i aż cały się trzęsie z podniecenia. Mężczyzna musi go powoli ułożyć na plecy, żeby wreszcie doszedł do siebie. Nawet wtedy pupil piszczy z radości i przebiera łapkami w powietrzu. To pewne, że więź, która łączy tę dwójkę jest niemożliwa do zapomnienia. Jak dobrze, że nareszcie mogą być razem!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje
  2. Bardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać
  3. Spacerowicze zobaczyli dwa porzucone psy z różową sierścią. Weterynarz zdradził im smutną prawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych, nagle wybuchł chaos. Wiadomości z zagranicy obiegły media

źródło: youtube.com

Następny artykuł