Czarny kotek odszedł z tego świata...
Źródło: NATHAN SONORAS

Właściciel pochował swojego pupila. Następnego dnia wydarzył się prawdziwy cud

14 Sierpnia 2020

Właściciel musiał pożegnać się ze swoim najukochańszym towarzyszem, zwierzę straciło życie wskutek wypadku. Młody mężczyzna wykopał dół w ogródku i złożył w nim ciało zmarłego kota, lecz to, co wydarzyło się następnego dnia na zawsze odmieniło jego życie. Kot powrócił z zaświatów!

Właściciel tragicznie zmarłego kota o imieniu Loki myślał, że postradał zmysły, kiedy dzień po pochowaniu swojego pupila jego oczom ukazał się nieprawdopodobny widok. Mężczyzna bardzo przeżył śmierć najukochańszego zwierzaka, lecz nawet we snach nie wyobrażał sobie, że jeszcze kiedykolwiek zobaczy go żywego. Co zaskakujące, nie musiał długo czekać - do spotkania doszło następnego dnia.

Nagrała dziwne zachowanie kota. Chwilę później sama zaniemówiła, gdy drzwi się otworzyłyNagrała dziwne zachowanie kota. Chwilę później sama zaniemówiła, gdy drzwi się otworzyłyCzytaj dalej

Właściciel pożegnał się z Lokim

Trzy lata wcześniej Nathan Sonoras przygarnął pod swój dach bezdomnego kociaka i nadał mu imię Loki na cześć nordyckiego bóstwa. Czarny mruczek był mu bardzo wdzięczny za pomoc, dlatego w zamian obdarzył go bezgraniczną miłością. Niestety, ich wspólna historia nie trwała długo. Loki był przyzwyczajony do życia na ulicy, dlatego nawet wtedy, gdy zyskał opiekuna i własny dom nadal bardzo lubił wymykać się z domu i spacerować po osiedlu. Nathan zaakceptował naturę swojego wyzwolonego pupila, dlatego pozwolił mu na codzienne przechadzki na świeżym powietrzu. Pewnego dnia życie mężczyzny wywróciło się do góry nogami, jego najgorsze lęki się ziściły.

- Gdy wracałem samochodem, zobaczyłem na drodze czarny obiekt. Na początku myślałem, że to jakaś pozostawiona część ubrania. Gdy tylko trochę się zbliżyłem, dostrzegłem, że to czarny kot… Najgorsze obawy się sprawdziły. Mój Loki nie żyje… - wspomina ze smutkiem.

Mężczyzna był załamany, nie mógł pogodzić się ze śmiercią swojego ukochanego kotka. Z bolącym sercem zabrał Lokiego i postanowił urządzić mu zasłużony pogrzeb. Wraz ze swoją dziewczyną wykopał dołek w ogrodzie i złożył w nim ciało czarnego koteczka.

Wykopaliśmy dziurę przy drzewie. Płakaliśmy i wspominaliśmy Lokiego, licząc, że teraz znajduje się w miejscu, gdzie jest wolny i szczęśliwy. To było bardzo trudne – opisał Sonoras.

DZISIAJ GRZEJE:1.Tatry. Skandaliczne zachowanie turysty. Zabrał przerażonego psa na Orlą Perć (WIDEO)
2. Mężczyzna próbował kopnąć bezbronnego psa. Wszystko zarejestrowała kamera

Kot wstał z grobu

Nathan nie miał wiele czasu na otrząśnięcie się po stracie Lokiego, codzienne obowiązki zmusiły go do opuszczenia domu już następnego dnia. Mężczyzna obiecał swojemu ojcu, że podwiezie go samochodem, jednak gdy tylko przekroczył próg i wyszedł na zewnątrz jego oczom ukazał się Loki! Sonoras myślał, że stracił rozum. Dosłownie dzień wcześniej urządził pogrzeb swojemu tragicznie zmarłego zwierzęciu.

- Wyjaśniłem tacie, że Loki zmarł i zdecydowaliśmy się pochować go w ogrodzie, lecz nagle, tuż za moimi plecami, usłyszałem jego miauczenie…Odwróciłem się i to był on! – tłumaczy Sonoras.

Mężczyzna padł na kolana i wziął zwierzę w ramiona, zalewając się łzami. Dopiero wtedy uświadomił sobie, że być może kot, którego znalazł przy drodze nie był wcale Lokim, lecz bardzo podobnym do niego nieznajomym kotkiem.

Czy ja znalazłem się w równoległym wszechświecie, gdzie Loki wciąż żył? – zastawiał się Nathan.

Zdaniem właściciela Lokiego to doświadczenie było przestrogą i znakiem, aby nigdy więcej nie zostawiał swojego pupila bez nadzoru. Chociaż nie znał kota, którego pochował w swoim ogródku to Sonoras wierzy, że każde życie zasługuje na upamiętnienie w należyty sposób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

LokiLoki
NATHAN SONORAS

Loki ze swoim panemLoki ze swoim panem
NATHAN SONORAS

Loki z NathanemLoki z Nathanem
NATHAN SONORAS

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Liczba psów, jaką widzisz, zdradza o Tobie wszystko. Ilu się doliczyliście?
  2. Koniec z paleniem w miejscach publicznych. Zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem, więc władze Hiszpanii podjęły decyzję
  3. Pieski poznały nowego członka rodziny, czekały na to aż 9 miesięcy. Ich reakcja chwyta za serce
  4. Jaką rasą kota jesteś? Quiz powie prawdę o Tobie
  5. Zostawił owczarka niemieckiego w hotelu dla psów. 2 tygodnie później wydarzyła się okropna rzecz
  6. Stało się, przywracają obostrzenia, wpłyną na wakacje. Nasi sąsiedzi podjęli decyzję

Źródło: lelum.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł