max i jego pan
Źródło: instagram.com/ max.and.murph

Właściciel udawał, że nie żyje, by sprawdzić reakcję psów. Chwilę później gorzko pożałował

13 Września 2020

Właściciel chciał sprawdzić, jak jego psy zareagowałyby, gdyby nagle upadł na ziemię i się nie ruszał. Mężczyzna pozorował atak choroby. Choć jego umiejętności aktorskie pozostawiają wiele do rzeczenia, czworonogi dały się nabrać. Choć na początku wyglądały na spanikowane i przestraszone, szybko zrobiły coś, co przywróciło go do życia. Nagranie w serwisie Instagram obejrzało już 125 tysięcy osób.

Właściciel zwierzaków prowadzi kanał na Youtubie oraz profil na Instagramie, na których dokumentuje ich wspólne przygody. Max, owczarek niemiecki i golden retriever Murphy to pocieszne zwierzaki, które świetnie się ze sobą dogadują. Mężczyzna często robi im różne, nieszkodliwe żarty, na które psy reagują na najróżniejsze sposoby. W tym wypadku postanowił zainscenizować własną śmierć. Z napisów na filmie wynika, że to nie pierwszy raz kiedy nabiera je w ten sposób.

Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczękaDwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczękaCzytaj dalej

Właściciel upozorował własną śmierć

Mężczyzna idąc przez swój salon w towarzystwie dwóch czworonogów przewrócił się i padł na ziemię. Zwierzaki wydają się doskonale przygotowane na takie okazje. Gdyby nie spodobała im się kariera internetowych celebrytów, zawsze mogłyby znaleźć pracę w służbach ratunkowych. Psy podzieliły się zadaniami. Jeden z nich miał sprawdzić puls i temperaturę ciała swojego właściciela. Drugi wbiegł na kanapę, z bezpiecznej odległości przypatrywał się działaniom owczarka. Max położył się obok swojego pana, głową sprawdził, czy jego ciało jest ciepłe. Choć stwierdził, że nie jest zimne nie zabrzmiał dostatecznie przekonująco dla swojego przyjaciela siedzącego na oparciu mebla.

DZISIAJ GRZEJE: Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
2. Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego wyjaśniona? Tak twierdzi jeden z naukowców

Golden retriever skoczył na swojego właściciela

Murphy postanowił działać od razu. Być może wiedział, że jego pan udaje i chciał odpłacić mu się za jego podstęp. Możliwe także, że była to słodka próba wykonania masażu serca, choć nie można powiedzieć, by uciskanie klatki piersiowej było rytmiczne. Pies zeskoczył z kanapy prosto na dolną część brzucha swojego właściciela, zawadzając także o jego krocze. Człowiek nie wytrzymał i jęknął z bólu. Zwierzaki uznały to za swój sukces. Reanimacja, choć przeprowadzona niekonwencjonalną techniką przyniosła zamierzony skutek. Ich pan wrócił do żywych, nie mógł mieć im za złe wysiłków jakie podjęły, nawet jeśli były dla niego bardzo bolesne. Ciekawe, czy jeśli naprawdę coś mu się stanie Murphy zareaguje w ten sam sposób.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 94-latka tańczy jakby miała 20 lat. Nagranie udowadnia, że wiek to tylko liczba
  2. Syn Edyty Górniak miał walczyć w Fame MMA. Reakcja piosenkarki rozbroiła go do reszty
  3. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz
  4. Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawie
  5. Shiba inu zażądał pieszczot w przesłodki sposób. Właściciel nie miał serca odmówić
  6. Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałek

źródło: thedodo.com

Następny artykuł