właściciel pumy
Źródło: facebook/zawiercianskie.pl

Właściciel pumy wydał emocjonalne oświadczenie. Ciężko powstrzymać łzy

13 Lipca 2020

Właściciel pumy Nubii wydał bardzo wzruszające oświadczenie. Mężczyzna zamierza walczyć o swojego kota, który był przy nim przez 6 lat. Powiedział, że traktuje dużego kota jak dziecko. Kamil S. podziękował wszystkim, którzy w niego wierzą. Jego oświadczenie chwyta za serce.

Właściciel pumy, która została mu odebrana udzielił wywiadu. Kamil S., który był zmuszony oddać zwierzę do ogrodu zoologiczne ma zamiar o nie walczyć. Mężczyzna stanął przed kamerami i powiedział, jakie będą dalsze losy jego i Nubii. Przypomnijmy, w sieci już ruszyła petycja: "Żądamy ułaskawienia Pumy Nubii i prawa do pozostawienia jej w domu!" oraz zbiórka pieniędzy na pomoc prawną. Co mężczyzna powiedział przed kamerami?

Można pomóc Kamilowi S. i pumie Nubii. W sieci zorganizowano zbiórkę pieniędzyMożna pomóc Kamilowi S. i pumie Nubii. W sieci zorganizowano zbiórkę pieniędzyCzytaj dalej

Właściciel pumy wydał oświadczenie

Nagranie, które udostępniono na Facebooku zawiercianskie.pl cieszy się sporym zainteresowaniem. Kamil wyznał w nim, że traktuje pumę jak dziecko i chciałby, aby do niego jak najszybciej powróciła. Dodał, że nie spał przez ostatnie 2 noce, jednak nie zamierza mówić o szczegółach. Cała sytuacja odbiła się bardzo na jego żonie, synku. Teraz musi wrócić do domu, jednak cały czas wraz z adwokatami będą działać, aby puma wróciła do niego.

- Bardzo chciałbym podziękować wam wszystkim, moja żona nie mogła uwierzyć, że mamy takich ludzi w Polsce. Za nami jest cała Europa - mówił właściciel Nubii - To jest moje dziecko. Mam nadzieję, że wróci do mnie i będziemy to pozytywnie wspominali - powiedział.

DZISIAJ GRZEJE:1.Udowodnił, że zasługuje na tytuł najlepszego przyjaciela człowieka. Niewiarygodne zachowanie psa
2. Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Wcale nie ma złych intencji

Kamil S. miał oddać pumę do Zoo do Poznania. Nie zrobił tego, zwierzę trafiło do Chorzowa. Wyznał, że wybrany przez niego ogród zoologiczny nie tylko jest bliżej, ale i według niego cieszy się lepszą opinią.

- Łzy się kręcą, bo chciałbym, aby była (puma Nubia - przyp. red.) w 100 procentach ze mną, ale jest w miejscu, do którego mam zaufanie i mam nadzieję, że szybko wróci do mnie - powiedział Kamil w materiale wideo opublikowanym przez zawiercianskie.pl.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
  3. Kotka 5 razy wracała do stojącego w płomieniach domu. W środku znajdowały się jej kociaki
  4. Można pomóc Kamilowi S. i pumie Nubii. W sieci zorganizowano zbiórkę pieniędzy
  5. Znaleźli porzucone w lesie szczeniaki. Nie było przy nich matki, maluchy nie miały co jeść
  6. Absolutny rekord. W jednym kraju zagłosowało ponad 98% Polaków

Źródło: facebook/zawiercianskie.pl

Następny artykuł