wiewiorka je
Źródło: youtube/Daniil Tyuterev

Wiewiórka nagle "odleciała". Wideo wbija w fotel

15 Września 2020

Wiewiórka nie bała się spacerowicza, który próbował zbliżyć się do zwierzęcia. Nie chciał wyrządzić jej krzywdy, a miał orzeszki, którymi pragnął się podzielić. Słodka wiewiórka postanowiła skusić się na jedzenie, jednak po chwili...

Wiewiórka przybiegła do dłoni mężczyzny i szybko zaczęła brać orzeszki. Jednak jej zachowanie zmieniło się w mgnieniu oka. Już po chwili zrobiła coś nad czym rozprawia dziś pół internetu. Zdaniem niektórych osób wiewiórka wręcz "odleciała", jednak nie do końca wiadomo, z jakiego powodu. Zachowanie gryzonia zostało nagrane. Od 14 września obejrzało je ponad 144 tys. internautów! Zobaczcie, dlaczego.

Hannah i Shane powiedzieli sobie Hannah i Shane powiedzieli sobie "tak". Ich pies skradł całe show na bajkowych zdjęciach z uroczystościCzytaj dalej

Wiewiórka zjadła kilka orzeszków

Wiewiórka zjadła kilka orzeszków i przestała się ruszać. Zwierzę dosłownie stanęło nieruchomo, zdaniem internautów "odleciało" na moment. Mężczyzna próbował "obudzić" zwierzę, m.in. przez dotykanie go po nosie czy łapkach. Ale wiewiórka nic sobie z tego nie robiła. Stała i patrzyła się prosto w jeden punkt. Dosłownie zastygła w miejscu. Wiewiórka miała złączone łapki, co spacerowicz wykorzystał i podarował jej kilka orzeszków. Zaczął na nie kłaść jedzenie, ale nawet i to nie pomogło. Wiewiórka nie reagowała.

Dopiero po ponad 1,5 minuty zwierzę "obudziło się" i zaczęło kontynuować jedzenie orzeszka. Nie do końca wiadomo, dlaczego tak zareagowało. Sekundę później Basia uciekła do lasu. Pognała prosto przed siebie, nie oglądając się na nikogo.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Seniorka zamknęła suczkę na balkonie. Dramat psa trwał latami, tłumaczenia właścicielki porażają
2. Niebywały widok psa przed i po adopcji. Nic bardziej pozytywnego dzisiaj nie zobaczycie

Czy można mieć wiewiórkę w domu?

Wiewiórki coraz częściej spoufalają się z człowiekiem i podchodzą do niego. Potrafią wskoczyć na ręce, ramiona czy głowę, są przy tym bardzo słodkie, ale i mogą zadrapać. Pamiętajmy, że nie wolno zabierać do domów wiewiórek dziko żyjących. Zgodnie z przepisami nie mamy prawa do wychowywania takiego zwierzęcia. Poza tym wiewiórka jest zwierzęciem chronionym. Niemniej jednak istnieją rodzaje wiewiórek hodowlanych, którymi można opiekować się w domu. Najczęściej w domach można spotkać wiewiórki syberyjskie.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze
  2. Pojechali do lasu, żeby wyrzucić psa. Włożyli go do reklamówki i zostawili
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Katarzyna Dowbor spełniła marzenie bohaterki z programu "Nasz nowy dom". Chodziło o psy
  5. Mężczyzna obudził się i prawie dostał zawału. Sytuacja powtarzała się codziennie, w końcu nie miał wyboru
  6. TVN potwierdziło. Rząd podjął wreszcie decyzję. Nowe ograniczenia dla Polaków ws. podróżowania

Źródło:o2.pl

Następny artykuł