Piesek widzi siebie w lustrze, szok
Źródło: twitter/dog_rates

Szczeniak próbuje nawiązać znajomość ze swoim odbiciem lustrzanym. Wideo rozkłada na łopatki

27 Sierpnia 2020

Widea ze zwierzakami cieszą się ogromną popularnością w sieci. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że ciężko byłoby sobie wyobrazić internet bez słodkich kotków, piesków czy innych gatunków, które umilają nam dzień. Ostatnio natrafiliśmy na zabawny filmik, który wiele mówi o naszych czworonogach. Nagrano moment, kiedy pies widzi siebie po raz pierwszy w lustrze. Widać, że zwierzak szuka po drugiej stronie przyjaciela! Jakie to słodkie.

Wideo trafiło do sieci i z miejsca skradło serca internautów. Na nim mały piesek pierwszy raz zobaczył swoje odbicie w lustrze. Szczeniak o imieniu Ziggy próbował przywitać się z gościem po drugiej stronie. "Zaskakujące", że piesek robił dokładnie to samo, co on. Szczeniaczek wyglądał na zaciekawionego tą sytuacją, nie potrafił odejść od lustra. W przeciwieństwie do wielu innych psiaków, Ziggy był bardzo opanowany i nienachalny. Niektóre czworonogi szczekają na swoje odbicie, próbują ugryźć gościa po drugiej stronie, są gotowe do ataku. Ziggy zamiast wdawać się w niepotrzebną konfrontację, wolał znaleźć przyjaciela. W końcu po co mieć wrogów i to jeszcze w tym samym domu?

Nie potrafił zapanować nad szczeniakami rasy golden retriever. Znalazł sposób, za który pokochają go inni właścicieleNie potrafił zapanować nad szczeniakami rasy golden retriever. Znalazł sposób, za który pokochają go inni właścicieleCzytaj dalej

Szczeniak zobaczył się w lustrze

- To jest Ziggy. Próbuje przywitać się z drugim psem w sąsiedztwie. Dopiero się tu przeprowadził i próbuje zostawić po sobie dobre pierwsze wrażenie. 14/10 - brzmi podpis na Twitterze, gdzie pierwszy raz umieszczono filmik.

Wideo ze słodkim szczeniakiem szybko skradło serca internautów. Wiele osób życzyło mu powodzenia na podwórku. Z pewnością po takim przywitaniu inne psiaki będą chciały się z nim bawić. Pamiętajcie, że nigdy nie zmuszajcie psy do zabawy, spędzania czasu ze sobą. Nie wszystkie zwierzaki muszą się akceptować i nie ma w tym nic dziwnego czy niepokojącego. Najważniejsze, aby nie sprawiały drugiemu czworonogowi krzywdy. Tego można nauczyć swojego psa i należy nad tym panować.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy

Zobaczcie słodki filmik, który z pewnością rozśmieszy Was do łez. A jaka była reakcja Waszych zwierząt na odbicie w lustrze? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na naszym Facebooku!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy
  2. Rodzice się ucieszą. Rząd przewiduje kolejne wsparcie dla rodzin
  3. Martwe delfiny znaleziono na plaży. Czuć było od nich olej napędowy
  4. Ktoś wyrzucił ciężarną suczkę z samochodu. Nie miała nawet siły pić, potrzebna jej pomoc
  5. Jak śpi twój pies? Pozycja mówi wszystko o jego nastroju, zdrowiu i charakterze
  6. Dramatyczna wiadomość z Chorwacji. Spełnia się czarny scenariusz

źródło: wamiz.co.uk

Następny artykuł