Samojed nie chce wracać do domu
Źródło: youtube/dongmorris

Kobieta kontra ogromny, uparty samojed. Próbowała go podnieść, nie wyszło, ale jest wideo

20 Września 2020

Wideo z uprtym samojedem w roli głównej skradło serca miłośników psów. Okazuje się, że pudle i boksery mają podobnego do siebie brata, który nie lubi, kiedy mu się rozkazuje. Pewien samojed tak bardzo nie chciał wracać do domu, że postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby pozostać na zewnątrz. Właścicielka kompletnie nie mogła sobie z nim poradzić, bo psiak ważył odrobinę za dużo. Nie dała rady go podnieść.

Wideo z samojedem spodoba się nie tylko właścicielom tej rasy zwierząt. Jest ono idealnym przykładem na to, czego nie należy robić z dużym psem, ponieważ możemy nabawić się przy tym kontuzji, a i tak nic dobrego może z tego nie wyjść. Zamiast próbować podnieść wielkie zwierzę, może lepiej postarać się przekonać go do siebie smakołykami? Uparty pies nie jest najlepszym kompanem. Wideo rozkłada na łopatki!

Kot urodził się z syndromem wilkołaka. Jego wygląd budzi podziw i przerażaKot urodził się z syndromem wilkołaka. Jego wygląd budzi podziw i przerażaCzytaj dalej

Wideo z samojedem bawi do łez

Samojed nie miał ochoty wracać do domu, choć na zewnątrz było już ciemno. Zbliżała się noc, jednak pies doskonale bawił się w ogródku. Mógł po nim biegać, rozładować energię, było tam wszystko czego w tej chwili potrzebował. Kiedy pies nie reagował na swoje imię, właścicielka postanowiła go podnieść i zanieść do domu. Kobieta miała jednak spory z tym problem. Wyglądało na to, że jest lżejsza od ukochanego czworonoga. Udało jej się objąć wielkie zwierzę, ale nic poza tym.

Uparty samojed zaczął nawet udawać nieżywego. Ciężko dyskutować z takim ciężarem, opiekunka nie miała żadnych szans. Próbując podnieść zwierzę, cały czas się śmiała, co z pewnością utrudniało jej czynność. Osoba, która nagrywała zmagania właścicielki także nie potrafiła opanować śmiechu, ale było to na tyle zabawne, że nie opuściła kamery, aby pomóc.

- Samojed uwielbia chłodną pogodę. Wideo pokazuje nas, kiedy próbujemy zaciągnąć Cody'ego do łóżka, ponieważ jest późno - napisali autorzy wideo na kanale dongmorris na YouTubie, gdzie filmik obejrzało ponad 3,6 mln osób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kot urodził się z syndromem wilkołaka. Jego wygląd budzi podziw i przeraża
2. Zmaltretowany kociak pełzał po ulicy. Zabrali go ze sobą, niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
3. Złe wiadomości dla samotnych mężczyzn. Chodzi o wspaniałe koty, które wcale im nie pomagają

Samojed - co to za rasa?

Samojed to pies syberyjski, który uwielbia chłodniejszą temperaturę. Im niższa, tym pies lepiej się czuje. Nie może doczekać się wtedy spacerów, biegania po dworze, wycieczek. Samojed może pochwalić się wspaniałą białą szatą. Służył jako pies myśliwski, zaprzęgowy i stróżujący. Jest bardzo przyjacielski.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Chihuahua próbowała zaatakować pitbulla. Wideo z jej poczynań jest hitem w sieci
  4. Buldożek francuski pojawił się u weterynarza. Lekarz musiał pomóc mu urodzić 7 szczeniaków
  5. Sądził, że nikt nigdy się nie dowie. Wyciekło nagranie z monitoringu, niewiarygodne co robił psu
  6. Żywioły uderzyły z olbrzymią mocą, zniszczenia są kolosalne. Nagranie z Portugalii zasmuca

Źródło: iheartdogs.com

Następny artykuł