pies i kot z wideo
Źródło: youtube.com/ FUNNY VİDEOS

Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideo

16 Listopada 2020

Wideo, na którym uwieczniono przezabawną sytuację, jak miała miejsce pomiędzy psem a kotem, stało się hitem internetu. Scenka, która nastąpiła po tym jak zwierzak zbliżył się do leżącego na asfalcie mruczka, wygląda jak wyjęta z kreskówki.

Wideo to kolejny przykład tego, jak zabawne mogą wydawać się całkiem pospolite sytuacje, gdy autor filmu doda do nich zabawną muzykę. Uśmiech wywołuje także fakt, że mamy do czynienia ze zwierzakami, których wzajemna niechęć jest już wręcz przysłowiowa. Pies podszedł do leżącego na ziemi kota, który zastygł w bezruchu. Mruczek długo udawał martwego, w końcu jednak nie wytrzymał.

Myślał, że znalazł porzuconego szczeniaczka. Przetarł oczy ze zdumienia, gdy ratownicy wyjawili mu prawdęMyślał, że znalazł porzuconego szczeniaczka. Przetarł oczy ze zdumienia, gdy ratownicy wyjawili mu prawdęCzytaj dalej

Wideo ze spotkania psa z kotem stało się hitem

Internet odpowiada za popularyzacje krótkich nagrań, które większość z nas może oglądać na okrągło. Czasem dopiero po kilku godzinach zdajemy sobie sprawę z tego, że przez pół dnia oglądaliśmy różne filmiki za zwierzakami.

Wideo, o którym mowa obejrzało prawie 150 tysięcy osób. Choć humor może wydawać się dość niewyszukany, opiera się na wzorcach znanych nam od dziesiątków lat. Już nasi dziadkowie czytali bajki, w których psy goniły koty, wykazujące się niezwykłym sprytem i zręcznością przy unikaniu pogoni. Klasyczne kreskówki rozwinęły ten motyw, dodając do takich scen elementy absurdalnego poczucia humoru.

Widoczny na nagraniu pies powoli i ostrożnie podszedł do kota, leżącego na wznak na ulicy. Zwierzak bardzo dobrze udawał martwego. Psu dobrych kilka sekund zajęło zrozumienie, że dał się mruczkowi nabrać.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Dlaczego kot biega jak opętany? Proste wyjaśnienie, nie należy się obawiać
2. Anita i Adrian ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzielili się ważną informacją. Fani wspierają parę w ich decyzji
3. Ręce opadają. Ktoś przywiązał psa nocą do ławki, zostawił mu "pakiet" i wyzbył odpowiedzialności

Nie miał jednak zamiaru odpuścić swojemu przeciwnikowi tego podstępu. Pomiędzy dwójką czworonogów wywiązała się zaciekła gonitwa, która kończy się w momencie, w którym zwierzaki znikają z kadru kamery. Komentujący docenili klasykę gatunku w nowej odsłonie, dodając nawet własne żarty:

- To ja, gdy nauczyciel zauważa jak śpię w klasie - stwierdził jeden z nich.
-Tak naprawdę koty wcale nie muszą być sprytne. Wystarczy, że są szybkie - dodał kolejny.

Zobaczcie to świetne wideo. Lubie oglądać filmiki ze zwierzakami w sieci?

ZOBACZ WIDEO:

Niemowlę raczkuje w stronę labradora. Po chwili dzieje się niemożliwe, wszystko zostało nagraneNiemowlę raczkuje w stronę labradora. Po chwili dzieje się niemożliwe, wszystko zostało nagraneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. RMF: rząd może wydać nowy zakaz na zimę. Wszystko przez zakażenia, zimowe wyjazdy na narty zagrożone
  3. Dlaczego pies kładzie się przy Twoich stopach? Spanie w nogach jest ważnym sygnałem, lepiej go nie bagatelizować
  4. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"
  5. Dlaczego pies wynosi karmę z miski? Wcale nie chodzi o kaprys, ma dużo ważniejsze powody
  6. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  7. Bardzo niepokojące zjawisko dotyczy całego wszechświata. Naukowcy nie wierzą we własne odkrycie

źródło: youtube.com

Następny artykuł