pies z filmu
Źródło: youtube.com/ Shawn Welling AXI

Co powiedziałby Twój pies, gdyby potrafił mówić? Oto wideo, które poruszy każdego opiekuna zwierząt

11 Września 2020

Wideo ma uzmysłowić ludziom, co powiedziałby ich pupil, gdyby tylko potrafił mówić. Pozwala także spojrzeć na świat jego oczami. Nagranie poruszy każdego, komu dane było opiekować się czworonogiem. Pokazuje, jak bardzo wdzięczne są psy za każdy spędzony z człowiekiem dzień i jak mocno doceniają każdy gest wykonywany przez ich opiekuna.

Wideo mocno chwyta za serce. Opowiada historię psa, który został porzucony przez byłego właściciela. Mężczyzna skazał bezbronne zwierzę, które mu ufało na pewną śmierć. Zdezorientowany zwierzak nie miał żadnych szans na przeżycie. Krótkometrażowa produkcja ma za zadanie pokazanie ludziom, jak mocno zwierzęta przywiązują się do swoich opiekunów. Z tego względu fabułę poznajemy z perspektywy psa, który "opowiada" nam o swoich doświadczaniach.

Wideo poruszy każdego właściciela czworonoga

Na szczęście porzuconym szczeniakiem zaopiekował się inny człowiek, który otoczył go miłością. Z każdym dniem, więź łącząca mężczyznę i jego nowego pupila stawała się coraz silniejsza. Zwierzę cieszy się z każdej sekundy uwagi, jaką poświęca mu właściciel. Przyjaciele wspierali się nawzajem w każdym momencie. Zarówno człowiek, jak i pies, wiedzieli, że mogą liczyć na swojego towarzysza. Czworonóg czuje się bezpieczny przy swoim panu. Każdy futrzak, gdy coś go przestraszy na spacerze chowa się za nogami swojego opiekuna licząc, że ten zrobi wszystko co w jego mocy by je obronić. Wideo pokazuje jak pies postrzega wspólnie spędzony z właścicielem czas, jak i chwile rozłąki z nim.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę zostało uwięzione w płonącym domu. Znikąd nie było pomocy, nagle wydarzyła się wzruszająca rzecz
2. Myślały, że w pobliskich krzakach jęczy pies. Po sprawdzeniu natychmiast wezwały służby
3. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach

Wideo pomaga nam zrozumieć naszych pupili

Nagranie poruszy każdego właściciela zwierzaka. Pozwala nam zrozumieć, czemu psy potrafią wyć, nawet gdy zostawiamy je jedynie na kilka godzin. Widzów dogłębnie poruszy fakt, że Max, którego historię poznają oglądając tą krótką produkcję odszedł rok przed premierą filmu. Zwierzak miał szczęśliwe życie u boku osoby, którą dążył bezgraniczną miłością. Opowieść o ich przyjaźni stanowi piękne zwieńczenie ich wspólnej przygody. Gdyby psiak mógł mówić z pewnością podziękowałby swojemu panu za ten piękny gest.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicą
  2. Kot usłyszał pytanie właściciela i zareagował w komiczny sposób. Nagranie rozkłada na łopatki
  3. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz
  4. Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawie
  5. Shiba inu zażądał pieszczot w przesłodki sposób. Właściciel nie miał serca odmówić
  6. Zrobiły zdjęcie, nie zauważyły jednego szczegółu. Aż ciarki przechodzą

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł