Zdziwienie kotka jest nie do opisania!
Źródło: youtube/storyfulrightsmanagement

Zobaczyła w lustrze, że ma uszka. Wideo z kotką stało się w hitem w sieci

10 Lipca 2020

Wideo ukazujące zabawnego kotka pokazało, że nawet tak oczywisty fakt, jak posiadanie pary uszu może być dla niektórych ogromnym zaskoczeniem. Kotek wdzięczy się przed lustrem i chwyta miliony za serca.

Wideo przedstawiające kotka, który spoglądająca z zaciekawieniem na swoje sterczące uszka obiegło Internet z prędkością światła i zachwyciło miłośników puszystych zwierzaków. Na nagraniu biały kotek wesoło spaceruje po łóżku, aż nagle przypadkowo dostrzega swoje odbicie w lustrze stojącym na komodzie. Mały pupil jeszcze nie wiedział, że jego niewinne harce sprawią, że miliony użytkowników z całego świata będą oczarowane zwierzakiem.

Wrócił do domu i oblał kota wrzątkiem. Nastolatek wszystko nagrał telefonem i wrzucił do sieciWrócił do domu i oblał kota wrzątkiem. Nastolatek wszystko nagrał telefonem i wrzucił do sieciCzytaj dalej

Wideo, które chwyta za serce

Biały kotek z nagrania dokonuje spektakularnego odkrycia. Z ciekawością kieruje swoje oczka na odbicie w lustrze i zatrzymuje wzrok na trójkątnych uszkach. Kiedy tylko przyzwyczaił się do ich widoku, zaczął się nimi bawić i poprawiać, niczym stylową fryzurę. Jego niewinność i początkowe zdezorientowanie jest rozczulające! Niektórzy internauci w komentarzach pod filmem wysnuwali również różnorodne teorie o zachowaniu kotka. Jedni pisali z rozbawieniem, że zwierzę szuka zgubionej korony, inni wskazywali, że zachowanie kotka obrazuje wewnętrzny kryzys egzystencjalny, którego człowiek mógłby doznać po niespodziewanej przemianie w zwierzę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Głuchy pitbull został użądlony przez rój pszczół. Reakcja właścicieli poraża
2. Znaleźli starego psa przywiązanego do płotu. Miał ze sobą list, jego treść wyciska łzy z oczu

Cóż, raczej nie dane nam będzie poznać, jakie były prawdziwe zamiary kotka, który przeglądał się z podziwem w lustrze. Jednakże, trzeba przyznać, że był przy tym nadzwyczaj uroczy i nic dziwnego, że masa osób dzieliła się nagraniem jego wygłupów na platformach mediów społecznościowych. Kotku, obyś nigdy nie zatracił w sobie wrodzonej ciekawości świata!

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koty i psy użądlone przez owady. Spuchły im łapy, nosy i pyszczki
  2. Porzucony kotek nie potrafił przestać płakać. Kiedy 10-latek wziął go na ręce, wydarzyła się piękna rzecz
  3. Skandaliczne zachowanie kobiety. Kamery nagrały, co zrobiła na śmietniku
  4. Przygarnęli ją podczas pandemii i oddali, gdy wrócili do pracy. Suczka znów trafiła do boksu
  5. Pies leżał na ulicy nie mogąc się poruszyć. Wysiłki wolontariuszy przywróciły mu nadzieję na normalne życie
  6. Prawie utonęły w górze toksycznych śmieci. Malutkie jeże cudem uniknęły śmierci

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł