Wideo psów, które chciały ratować opiekuna
Źródło: facebook.com/The Dodo

Psy były przekonane, że ich właściciel się topi. Natychmiast przystąpiły do akcji, niesamowite wideo

8 Września 2020

Wideo, które pojawiło się w internecie stało się absolutnym hitem. Psom wydawało się, że ich właściciel się topi i skoczyły mu na ratunek. Na szczęście, to był fałszywy alarm, jednak reakcja zwierząt jest brawurowa i naprawdę godna podziwu.

Wideo zostało opublikowane na platformie YouTube przez portal The Dodo. Teraz ma już ponad 2,2 miliony wyświetleń. To hit internetu, który pokazuje bohaterskie zachowanie psów. Skoczyły one do wody, ponieważ myślały, że ich właściciel się topi. Reakcja zwierzaków na potencjalne zagrożenie jest niesamowita.

Miał stracić życie poprzez śmiertelny zastrzyk. Wolontariusze siłą odebrali psa z rąk właścicielkiMiał stracić życie poprzez śmiertelny zastrzyk. Wolontariusze siłą odebrali psa z rąk właścicielkiCzytaj dalej

Psy rzuciły się na pomoc. Jest wideo

Mężczyzna razem z psami spędzał czas nad jeziorem. W pewnym momencie opiekun zwierząt złapał się huśtawki z liny, która przywiązana była do drzewa. Odepchnął się i trzymając się na linie, wskoczył do wody. Wszystko zobaczyły jego psy. Reakcja zwierząt była natychmiastowa.

Oba zwierzaki wpadły w panikę i zaczęły biegać dookoła w nerwach. Oba psy wskoczyły do wody - jeden z prawej, a drugi z lewej strony. Zaczęły płynąć w stronę mężczyzny, który po prostu... pływał, wcale się nie topił. Po jego twarzy widać, że był rozbawiony reakcją swoich pupili. Zachwyceni byli także internauci. Posypały się pozytywne komentarze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano moment, gdy szczeniaczki po raz pierwszy spotkały się z tygrysami. Reakcja rozkłada na łopatki
2. Masz w domu psa? Szykuj portfel, już zdecydowane

- Ten pies krzyczał jak matka, której dziecko właśnie zostało porwane. Chciał uratować swojego właściciela za wszelką cenę.

- Te psy były przestraszone, martwiąc się o człowieka, którego kochają.

- Czy nie byłoby wspaniale, gdyby ludzie kochali innych ludzi tak bardzo, jak ten pies kocha swojego ludzkiego przyjaciela? - czytamy w komentarzach pod filmem.

Można go zobaczyć poniżej.Robi wrażenie!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jechał jak wariat. Chcieli go ukarać, a skończyło się eskortą do szpitala
  2. Dlaczego kot przewraca się na plecy na twój widok? To ważny komunikat
  3. Psy zostały potraktowane jak śmieci. 13 szczeniaków i mama potrzebują pomocy
  4. York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzy
  5. Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideo
  6. Dramat w Kołobrzegu. Wszystko widzieli. Mrozi krew w żyłach

źródło: Youtube.com/The Dodo

Następny artykuł