dziewczynka znęca się nad kotem
Źródło: screen z filmu z Youtube

Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały

7 Września 2020

Wideo nagrały sprawczynie okrutnego czynu. Dziewczynki szły drogą z betonowych płyt. Najmłodsza z nich, sądząc z wyglądu, niosła w rękach małego kota. Rozbawione dzieci rozmawiały o tym co zrobią zwierzakowi. Biedny mruczek był przerażony. Dzieci przeklinając zdradzały swoje zamiary, każda kolejna wypowiedź jest coraz gorsza. Ze względu na wulgarność ich wypowiedzi oraz ochronę wizerunku dzieci zdecydowaliśmy się nie publikować nagrania. Poniżej cytujemy jednak niektóre z ich komentarzy.

Wideo pochodzi z Nowej Wsi, znajdującej się niedaleko Lęborka. Dzieci planowały utopić zwierzę wrzucając je do głębokiej kałuży. W trakcie drogi na miejsce, w którym planowały zamordować przerażonego kotka, pastwiły się nad nim i przekomarzały ze sobą. Poza dziewczynką niosącą mruczka widzimy jej koleżankę. Trzecia z nich nagrywała całe zajście telefonem. "Kamerzystka" nie pozostawała jednak bierna. Przez całą trasę wąską, betonową drogą zagrzewa dziewczynki do działania oraz udziela wskazówek dotyczących postępowania z przerażonym stworzeniem. Nie zależało jej jednak na jego spokoju, a jedynie na tym, by nie uciekło nim uda im się popełnić swoją zbrodnię.

Monitoring nagrał, jak pitbull zaatakował dziecko. Było o krok od tragedii, nagle wydarzył się cudMonitoring nagrał, jak pitbull zaatakował dziecko. Było o krok od tragedii, nagle wydarzył się cudCzytaj dalej

Wideo zostało nagrane przez nieletnie

Na nagraniu wyraźnie słychać rozmowy dziewczynek. Język, którym się posługują robi w ustach tak młodych osób piorunujące wrażenie. Poniżej publikujemy fragment wypowiedzi znęcających się nad kotem nieletnich. Na wideo słychać jednak także dużo gorsze zdania, niż te, które postanowiliśmy przytoczyć.

- Oczywiście idzie go do wody w****ć - stwierdza osoba nagrywająca zdarzenie, po czym odwraca się do drugiej z dziewczynek.

- Nie nagrywaj mnie, ty ku***o! - słychać jej odpowiedź

-Tamte koty, ******* tam zostały! - mówi najmłodsza z nich, po czym krzyczy na trzymanego w rękach zwierzaka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Akita panicznie boi się ruchomych schodów. Właściciel pomógł mu przezwyciężyć lęk, brawo
2. Bezradnie patrzyli, jak nauczycielka umiera. Tragiczne informacje obiegły media


- Weź, bo on się jej boi i zaraz s******ć, wiecie, no... Tutaj będzie zaraz taka piękna kałuża... - stwierdza "kamerzystka".


- I cię tam wrzucimy, kocie! - radośnie krzyczy dziecko z kotem na rękach, energicznie nim trzęsąc


- Ona ma padaczkę...zobaczcie co ona z tym kotem robi! A ty mnie k***a nie nagrywaj l****** głupia! - krzyczy trzecie dziecko

- O tu jest ta piękna kałuża... A teraz patrzcie - w tym momencie rzuca kotem o powierzchnię wody. Potem nagranie się urywa.

Policja bada okoliczności powstania wideo

Sprawa została zgłoszona lokalnej policji. Mundurowi starają się ustalić tożsamość osób widocznych na nagraniu, jak i stwierdzić czy w powstawaniu i publikacji nagrania nie brały udziału osoby pełnoletnie. Udało im się ustalić, że zwierzę widoczne na nagraniu przeżyło zdarzenie. Znajduje się pod odpowiednią opieką.

- Policja już zajęła się tą sprawą. Jesteśmy w kontakcie z osobą, która opublikowała wideo - informuje asp. sztab. Magdalena Zielke z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku - Jeśli w zdarzeniu uczestniczyły osoby nieletnie, kierujemy sprawę do sądu dla nieletnich. Osoby nagrywane niewątpliwie nieletnie są, ale musimy ustalić kto nagrywał ten film i w jakim jest wieku.

Sprawcy odpowiedzą za znęcanie się nad zwierzęciem. Gdyby byli pełnoletni, lub ukończyli 17 rok życia groziłoby im do 3 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  2. Dramat Zenka Martyniuka. Artysta opada z sił, toczy nierówną walkę
  3. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Którego kota z obrazka wybierasz? Test pozwoli ci poznać twój skryty, życiowy cel
  6. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja

źródło: gs24.pl

Następny artykuł