Psiaki często walczą o uwagę swojej pani
Źródło: facebook/HOLLY SUAREZ

Psy walczą o miejsce na kanapie. Jeden z nich uknuł sprytny plan, rozbrajające wideo

1 Września 2020

Wideo z przepychanek psiaków skłoniło właścicielkę zwierzaków do chwycenia za telefon i pochwalenia się w sieci psotami swoich podopiecznych. Dwa psiaki znane są z tego, że uwielbiają ze sobą rywalizować, jednak tym razem misternie opracowany plan jednego z czworonogów rozłożył wszystkich na łopatki. Co tym razem wymyślił?

Wideo z zabawy psiaków należących do Holly Suarez, ku ogromnemu zdumieniu ich właścicielki, zdobyło ogromną sławę w ciągu zaledwie kilku dni od publikacji w Internecie. Kilo oraz Gypsy to dwa słodkie pupile, które zostały zaadoptowane przez kobietę po tym, jak trafiły do lokalnego schroniska i już wcześniej pojawiały się na mediach społecznościowych swojej opiekunki. Jednakże, filmik z kłótni o miejsce na kanapie nie miał sobie równych!

Uciekał do rogu, chciał być niewidzialny. Niesamowite, jak jedno zdjęcie odmieniło los psaUciekał do rogu, chciał być niewidzialny. Niesamowite, jak jedno zdjęcie odmieniło los psaCzytaj dalej

Wideo z bitwy o miejsce na kanapie

Już od pierwszych chwil, gdy przyrodnie rodzeństwo zamieszkało wspólnie z panią Suarez, oczywistym stało się to, że między czworonogami wywiąże się chęć do rywalizacji. Jednym z najczęstszych powodów ich zazdrości jest uwaga opiekunki i to właśnie o nią walczyły podczas popularnego nagrania wstawionego do sieci. Zarówno Kilo, jak i Gypsy chciały siedzieć na honorowym miejscu na kanapie, aby znajdować się tuż obok swojej pani. Chociaż Gypsy pierwszej udało się dostać na poduszkę obok pani Suarez, to Kilo wpadła na lepszy pomysł, jak wykiwać swoją siostrę i zająć jej miejsce.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Andrzej Duda postawił sprawę jasno. Padł właśnie apel do wszystkich Polaków

Na nagraniu widać, że Gypsy spokojnie odpoczywa na kanapie w towarzystwie swojej pani. Kilo jest ewidentnie zazdrosna o swoją siostrę, dlatego odgrywa znakomity blef, który rozśmieszył właścicielkę czworonogów. Kilo skacze wesoło po podłodze i zachęca drugiego psa do przepychanek na dywanie. Nieświadoma Gypsy rzuca się w kierunku zabawki, lecz niespodziewanie Kilo ją opuszcza i sama wskakuje na wygrzane miejsce na kanapie. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy suczka wykazała się wysoką inteligencją i sprytem - robi tak nieprzerwanie od wielu lat i z powodzeniem nabiera swoją siostrę. Biedna Gypsy!

- Kiedy stało się to za pierwszym razem to pomyślałam sobie "Co właściwie się stało? Czy Kilo naprawdę oszukała Gypsy? Psy nie robią takich rzeczy, prawda? - wspomina właścicielka niesfornych pupili - Nie myślałam, że ten plan się powiedzie, a jednak - udaje się za każdym razem.

Właścicielka psiaków zapewnia, że kocha je jednakowo i w żadnym wypadku ich nie faworyzuje, dlatego zawsze upewnia się, że oba pupile spędzają na kanapie tyle samo czasu. Nie ma co się martwić, kanapa jest szeroka i na pewno starczy miejsca dla wszystkich domowników!

ZOBACZ NAGRANIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy go omijali. Tylko pies próbował ocalić leżącego na ziemi mężczyznę
  2. Joanna nie żyje. Mąż zabił ją i malutką córeczkę
  3. Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest
  4. Owczarek niemiecki nie mógł się ruszyć zza krat. Sąsiedzi myśleli, że utknął, prawda okazała się być inna
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Polsat przekazał okropną wiadomość. Dotknie wszystkich Polaków, niestety

Źródło: thedodo.com

Następny artykuł