Kociak nie był przyjaźnie nastawiony do personelu kliniki
Źródło: youtube/ Jennie Day-Burget

Wściekły kot nienawidzi weterynarza. Nagranie wbija w fotel

23 Sierpnia 2020

Weterynarz musiał uporać się z kotem z piekła rodem. Chociaż futrzak na co dzień nie sprawia większych problemów wychowawczych i jest pokojowo nastawiony do gości to podczas wizyt w klinice weterynaryjnej zachowuje się jakby wstąpił w niego prawdziwy diabeł. Opiekunka postanowiła uwiecznić niegrzeczne występki swojego pupila i nagrała jego reakcję.

Weterynarz nie zawsze może liczyć na miłe i spokojne spotkania z czworonożnymi pacjentami. Zdarzają się zwierzaki domowego, które darzą wszystkich weterynarzy płomienną nienawiścią, pomimo tego, że Ci chcą im pomóc. Niekiedy praca lekarza weterynarii może okazać się fizycznie wymagająca, a nawet niebezpieczna, gdy w grę wchodzi niezadowolony czworonóg, który pokazuje ostre pazurki czy obnaża potężne kły. Jak weterynarze radzą sobie z trudnymi pacjentami? Wideo z pewnej wizyty obnaża szokującą prawdę.

Szczeniaczek maltańczyka przecenił swoje możliwości. Jego walka z kanapą bawi do łezSzczeniaczek maltańczyka przecenił swoje możliwości. Jego walka z kanapą bawi do łezCzytaj dalej

Weterynarz walczył ze wściekłym kociakiem

Praca weterynarza nie zawsze należy do najprzyjemniejszych profesji pod słońcem. Jak w każdym zawodzie, zdarzają się także trudni klienci, a w tym przypadku - pacjenci, którzy prowokują sytuacje, których każdy wolałby uniknąć. Jednym z wymagających gości pewnej przychodni weterynaryjnej był Lucas, czyli czarno-biały kociak o puszystej sierści, którego właścicielką jest Jennie Day-Burget. Mruczek został umówiony na doroczną wizytę w celu odnowienia szczepień. To, co wydarzyło się w gabinecie przeszło najśmielsze oczekiwania personelu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające
3. Dlaczego koty ugniatają łapkami? Nie każdy zna prawdziwe powody

Lucas został położony na stole, gdzie weterynarz w towarzystwie asystentki uzbrojonej w grube rękawice, mieli przeprowadzić obowiązkowe szczepienia. Niestety, kociak wydaje się być dumnym reprezentantem grupy antyszczepionkowców i za wszelką cenę nie chciał, aby w jego pobliżu znaleźli się nieznajomi ludzie z ostrymi igłami w ręku. Mruczek postanowił się bronić. Właścicielka Lucasa nagrała krótkie wideo, które zamierzała pokazać wszystkim niedowiarkom, którzy kwestionowali niegrzeczne zachowanie kota u weterynarza. Zwierzę miota się ze złości pod ręcznikiem i wydaje z siebie zawistne prychnięcia, a następnie skacze po szafkach, próbując uciec przez personelem kliniki. Kiedy weterynarz oraz asystentka zbliżają się w jego kierunku, Lucas wystawia pazury i próbuje ich podrapać.

To niewiarygodne, że zwykły zastrzyk może wywołać w nim takie burzliwe emocje! Jeden z komentujących pod szokującym wideo trafnie zauważa, że to musi być naprawdę smutne uczucie dla weterynarza, który poświęcił długie lata na naukę profesji i niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom, gdy jego pacjent z taką pasją go nienawidzi.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa mini pieski "walczą" w bucie. Powalające nagranie
  2. Zazdroszczą jej wszystkie kobiety. Ma 70 lat a wygląda jak nastolatka. Jak to możliwe?
  3. Zdjęcia psów przed i po uratowaniu topią serca. Troska wolontariusza odmieniła je nie do poznania
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. Ewakuacja tysięcy ludzi. Uciekają przed śmiercionośnym żywiołem. Świat alarmuje

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł