Owieczka u weterynarza
Źródło: Facebook/Longview Animal Care and Adoption Center

Owca zabalowała u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć

19 Września 2020

Weterynarz to zawód, który poza ratowaniem zdrowia i życia potrzebujących zwierząt, ma także inne obowiązki do wykonania. Jest to oczywiście uszczęśliwianie i zapewnianie opieki czworonożnym podopiecznym, w tym także porywających rozrywek. Nikt nie spodziewałby się, że jedną z nich okaże się pokaz taneczny, który można było podziwiać na korytarzu kliniki. Niecodzienne zjawisko zostało opublikowane w sieci i w mig stało się hitem wśród internautów.

Weterynarz to zawód, w którym najważniejsze są praktyczne umiejętności, ręka do zwierząt i absolutne poświęcenie idei ratowania życia. Mało kiedy zwraca się uwagę na to, że do wykonywania tej pracy potrzebne jest także ogromne poczucie humoru. W końcu nic tak nie potrafi rozbawić, jak wybryki przesłodkich milusińskich. Z pewnością widzieliście już wesołe wygibasy psiaków czy kociaków, ale czy mieliście szansę zobaczyć roztańczonej owieczki? Mamy przyjemność zaprezentować przed Wami występ Ursuli! Sami zobaczcie, jaka z niej zdolna tancerka.

Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięUstawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięCzytaj dalej

Weterynarz zatańczył z rozbrykaną owcą

Longview Animal Care and Adoption Center w miejscowości Longview w stanie Teksas to klinika, w której wśród personelu panuje bardzo przyjazna atmosfera. Weterynarze chodzą uśmiechnięci i z chęcią bawią się ze zwierzętami, które znajdują się pod ich opieką. Dowodem są liczne nagrania, które dyrektor przychodni publikuje na oficjalnym fanpage'u. Pewnego czwartku technik weterynarii Erin Dryden dała się tak ponieść wygłupom, że aż wyskoczyła z sali na korytarz. W jej ślady poszła mała owieczka o imieniu Ursula. Widok ich wspólnych wygibasów potrafi rozśmieszyć do łez.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
2. Ogromny doberman nagle zbliżył się do maluszka. Chwilę potem wydarzyła się niezwykła rzecz
3. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

Erin adoptowała Ursulę tuż po jej narodzinach, dlatego między tym duetem nawiązała się wyjątkowa więź. Owieczka nie chce opuszczać swojej pani nawet na sekundę, dlatego chodzi za nią dosłownie wszędzie. Zwierzak nigdy nie przegapi okazji na to, żeby wspólnie się powygłupiać, dlatego tym razem pochwaliła się przed wszystkimi, jak wspaniale potrafią skakać i tańczyć. Niezapomniany duet wykonał własny układ do piosenki Whitney Houston “I Wanna Dance With Somebody". Patrząc na to, ile mają radości, samemu chce się do nich dołączyć i dać się ponieść rytmom disco!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
  2. Bardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać
  3. Spacerowicze zobaczyli dwa porzucone psy z różową sierścią. Weterynarz zdradził im smutną prawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja

źródło: inspirememore.com

Następny artykuł