pies i kobieta
Źródło: Nicole Rene

Dziewczyna adoptowała psa ze schroniska. Weterynarz przekazał jej wiadomość, przez którą ją zamurowało

13 Września 2020

Weterynarz powiedział jej coś, czego nigdy nie spodziewała się usłyszeć. Kobieta adoptowała zwierzę, by jej syn mógł doświadczyć miłości czworonoga, której jej brakowało od dzieciństwa. Nie miała jednak zamiaru kupować czworonoga. Wiele lat wcześniej dostała szczeniaka pochodzącego z hodowli. Po kilku latach musiała się z nim jednak rozstać.

Weterynarz po zbadaniu zwierzaka i odczytaniu danych z wszczepionego mu mikro czipu nie miał wątpliwości. Powiedział kobiecie, że przygarnięty przez nią zwierzak to pies, którego siedem lat wcześniej musiała oddać do schroniska. Kobieta podejrzewała, że to może być prawda, jednak nie mogła w to uwierzyć. Jej stara przyjaciółka od razu ją za to rozpoznała. Gdy tylko pojawiła się w placówce, pies od razu do niej podbiegł i zaczął lizać ją po twarzy i rękach.

Właściciel udawał, że nie żyje, by sprawdzić reakcję psów. Chwilę później gorzko pożałowałWłaściciel udawał, że nie żyje, by sprawdzić reakcję psów. Chwilę później gorzko pożałowałCzytaj dalej

Weterynarz stwierdził, że to jej dawny przyjaciel

Nicole Rene dostała psa na 10 urodziny. Suczka i dziewczynka od razu się do siebie zbliżyły. Chloe pokochała swoją nową właścicielkę. Przez następne 4 lata bardzo się do siebie zbliżyły. Zwierzak i dziecko stały się praktycznie nierozłączne. Sielanka nie trwała już jednak długo. Ojciec dziewczynki dostał pracę poza miastem i wraz z rodziną musiał przenieść się do służbowego mieszkania, w którym nie można było trzymać żadnych zwierząt. Nicole była zrozpaczona. Nie chciał rozstawać się z pupilem.

-Powiedziano mu, że nie możemy mieć żadnych zwierząt. Chloe była bardzo podenerwowana. Nie miałam wyboru, byłam tylko dzieckiem, więc nie miałam nic do powiedzenia. To było dla mnie straszne. Nie chciałam rozstawać się z Chloe.- wspomina Nicole.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Co powiedziałby Twój pies, gdyby potrafił mówić? Oto wideo, które poruszy każdego opiekuna zwierząt
2. Pies podczas pogrzebu nie chciał odejść od trumny swojego pana. Po ceremonii zrobił rzecz, która powaliła wszystkich na kolana

7 lat po przeprowadzce adoptowała kolejnego psa, którego zbadał weterynarz

7 lat późnej, 21-letnia Nicole założyła własną rodzinę. Na świat przyszedł jej syn. Pamiętając jaką radość sprawiało jej przebywanie z Chloe, postanowiła zadbać o to by mógł wychowywać się w towarzystwie zwierzaka. Od początku wiedziała, że adoptuje zwierzę ze schroniska. Sądziła, że jest to winna swojej starej przyjaciółce. Jedna z lokalnych placówek udostępniła zdjęcie zwierzaka, który rasą i kolorem sierści przypominał jej suczkę z dzieciństwa. Od razu wiedziała, że musi go przygarnąć. Gdy przyjechała odebrać zwierzaka, ten był dziwnie pobudzony na jej widok. Zaczęła podjerzewać, że to jej stara przyjaciółka. Zabrała ją do weterynarza, który odczytał dane z czipu. Okazało się, że miała rację!

-Dosłownie czułam, że wygrałam los na loterii. Byłam pewna, że już nigdy jej nie zobaczę - skomentowała to spotkanie kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy
   2. Brakuje jeszcze kilku tysięcy złotych, a zostały ostatnie godziny. Ratujmy Truflę
   3. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
   4. Shih tzu w biały dzień zniknął z posesji. Monitoring nakrył złodzieja na gorącym uczynku
   5. Owczarek niemiecki nie potrafi normalnie przejść przez drzwi. Ma swój własny sposób, jest wideo
   6. Mieli nadzieję do końca, niestety. Nie żyje, czarny scenariusz się spełnił

źródło: webniusy.pl

Następny artykuł