Rosati przytula swoje psy
Źródło: instagram.com/weronikarosati

Weronika Rosati od ponad 5 miesięcy nie widziała się ze swoimi yorkami. Dlaczego?

2 Lipca 2020

Weronika Rosati jest bardzo przywiązana do swoich yorków, Franka i Taylora. Mówi, że jej córeczka Elisabeth praktycznie wychowała się z Frankiem. Pies miał nie oddalać się na krok od dziewczynki, siedząc przy jej kołysce i uspakajać ją gdy płakała. Niestety obecnie aktorka oraz jej córką przebywają daleko od swojego pupila, zdradziła jednak, że psy znajdują się pod świetną opieką.

Weronika Rosati od pięciu miesięcy przebywa za oceanem. Kilkutygodniowy wyjazd aktorki, która z matką i córką pojechała do Stanów Zjednoczonych przedłużył się ze względu na pandemię COVID-19. W związku z zamknięciem granic państwowych i odwołaniem wszystkich lotów kobieta wciąż czeka na możliwość powrotu do kraju. Mimo to, jest dobrej myśli, wierzy że już niedługo znów zobaczy swoje futrzaki.

Królowa Elżbieta musiała przestać hodować swoje ukochane psy. Poznaj zaskakujący powód decyzjiKrólowa Elżbieta musiała przestać hodować swoje ukochane psy. Poznaj zaskakujący powód decyzjiCzytaj dalej

Pies pozostaje pod opieką ojca Rosati

Przez cały ten okres Frankie i Taylorem zajmuje się ojciec aktorki Dariusz Rosati. Polityk zdradził, że towarzystwo psów pomaga mu nie myśleć o samotności i rozłące z córką oraz żoną Teresą. Stanowią one dla niego pociechę w sytuacji rozłąki z rodziną, za którą bardzo tęskni i której bezpiecznego powrotu do Polski nie może się doczekać. Pozostaje mieć nadzieję, że niedługo uda im się znaleźć miejsce w samolocie lecącym do Eruopy.

– Oba psy mojej córki są pod opieką. Od pięciu miesięcy jestem za nie odpowiedzialny – mówi Dariusz Rosati w rozmowie z Faktem – Jest to taka namiastka jej towarzystwa

DZISIAJ GRZEJE:1. Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzach
2. Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii

Franek praktycznie wychowywał się z Eli

Aktorka często fotografuje się ze swoimi pupilami. w ostatnim poście na swoim instagramie wspomina czasy gdy spał przy jej kołysce. Za każdym razem kiedy dziecko płakało pies wydawał się zaniepokojony i przejęty. Rosati zdradziła, że nie wyobraża sobie życia bez merdającego ogonem futrzaka. Trudno się jej dziwić. Zdjęcia z psami, którymi dzieli się aktorka robią wrażenie. Zarówno ona jak i czworonogi wydają się szczęśliwe.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Prawie 5 miesiecy rozdzieleni ????Tesknimy za Franiem bardzo???? Franek i Eli sa najlepszymi przyjaciółmi - odkad sie urodziła pilnował ja, spał przy jej kołysce, przeżywał każdy jej płacz. Nie wyobrażam sobie życia bez tego maluszka merdajacajego ogonkiem jak mnie widzi, który najchetniej tak jak i Ela siedziałby mi na rękach 24/7. Śpi najchętniej na mojej szyi albo na głowie. Mój przyjaciel który przeżywa wszystko razem ze mna. Ostatnio czytalam o jakiejś makabrze która miała miejsce w schronisku - dręczone i mordowane były zwierzęta. Nie moge w to uwierzyć że ludzie sa zdolni do takich czynów- Nie ma usprawiedliwienia dla jakiegokolwiek okrucienstwa. a wy kochacie zwierzęta? Chcecie im znaleźć dom? możecie pomóc @schroniskonapaluchu ????????

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  2. Dwa psy rzuciły się na 5-latkę. Doszło do tragedii, dziecko było w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  3. Joanna Krupa straciła 14-letniego przyjaciela. Ich ostatnie spotkanie wzrusza do łez
  4. Naukowiec poświęcił życie dla zwierząt z niepełnosprawnościami. Nikt nie jest w stanie uwierzyć w jego działania
  5. Rozsypywała prochy swojego golden retrievera i zobaczyła jego ducha. Zdjęcia mówią same za siebie
  6. Jamnik codziennie gdy wraca do domu robi niesamowitą rzecz. Jego właściciele w końcu postanowili wszystko nagrać

Źródła: https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/dariusz-rosati-opiekuje-sie-pieskami-weroniki-rosati/gw1bw62#slajd-1

Następny artykuł