wąż na peronie
Źródło: twitter.com/TripleG_RTO

Dwumetrowy wąż pojawił się na stacji metra. Zamiast uciekać, wyciągnęli telefony

13 Sierpnia 2020

Wąż ogromnych rozmiarów pełzał po peronie jednej ze stacji metra w Brooklynie. Pasażerowie nie wpadli jednak w panikę. Najwyraźniej w metrze widzieli już wszystko, bo ich reakcje wyrażają jedynie lekkie zdziwienie. Wielu z nich postanowiło nagrać odwiedziny nietypowego gościa, który najwyraźniej wybrał się po prostu na przejażdżkę pociągiem.

Wąż stał się bohaterem nagrania, które cieszy się w sieci niemałą popularnością. Sprawą zainteresowały się także światowe media. Wszyscy zastanawiają się, jakim cudem wąż wślizgnął się na peron metra. Mniejsze zainteresowanie w tej sprawie przejawia wąż, który świetnie czuł się wśród pasażerów. A i Ci nie wyglądali na przerażonych.

Matka chciała sprawdzić, co pies robi w pokoju dziecka. Widok przerósł najśmielsze oczekiwaniaMatka chciała sprawdzić, co pies robi w pokoju dziecka. Widok przerósł najśmielsze oczekiwaniaCzytaj dalej

Wąż był spokojny, nie zbliżał się do ludzi

Sprawę skomentował jeden z maszynistów nowojorskiego metra. "Myślałem, że widziałem już wszystko, ale to nie może być prawda", stwierdził, po czym dodał, że jest pewny autentyczności nagrania otrzymanego od jednego z naocznych świadków sytuacji. MTA, odpowiedzialne za transport na terenie Nowego Yorku, biolodzy jak i świadkowie nie potrafią wyjaśnić jak gigantyczny gad mógł znaleźć się na peronie. National Wildlife Federation spekuluje, że należy on prawdopodobnie do rodziny płozowatych, niejadowitych i generalnie niegroźnych zwierząt naturalnie występujących w południowo-zachodnich stanach. Nie tłumaczy to jednak w żaden sposób, jak znalazł się w metropolii. Raczej nie szukał tam jedzenia. Żywi się głównie żabami i jajkami, czasem poluje także na gryzonie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kotka robi najpiękniejsze prezenty. Zawstydziła wszystkich romantyków
2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne

Wąż nie jest niebezpieczny

Brakuje także informacji na temat tego, co stało się z wężem po zakończeniu nagrania. Jako, że nie jest agresywny prawdopodobnie zostanie złapany przez funkcjonariuszy policji i wypuszczony gdzieś poza miastem. Mieszkańcy raczej zlekceważyli incydent. "Wąż porusza się szybciej niż pociągi metra" stwierdza jeden z komentujących zdarzenie. Niektórzy upatrują w pojawieniu się gada w metrze szanse na ograniczenie populacji szczurów, które od zawsze były plagą tego środka transportu.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili psa, ale się mocno zdziwili. Gdy zobaczył go weterynarz, od razu wezwał policję
  2. Wchodzi nowy przepis. Dotyczy każdego właściciela psa. Koniec z bezdomnością czworonogów w Chinach
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?
  6. Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. "Uciekaliśmy po godzinie", skandal

Źródło: polsatnews

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł