Pies nie wie, że właściciele patrzą na niego przez kamerę
Źródło: reddit/salty_distribution84

Właściciele obejrzeli nagranie amstaffa z ukrytej kamery. Nigdy więcej nie spuszczą go z oczu

17 Lipca 2020

Ukryta kamera może mieć wiele lepszych i gorszych zastosowań, które nie każdy musi pochwalać. Faktem jest jednak, że bardzo często potrafi obnażyć problem, o istnieniu którego nawet nie zdawaliśmy sobie wcześniej sprawy. Tak też stało się w przypadku właścicieli pewnego psa. Opiekunom pękło serce, kiedy zobaczyli, co ich czworonożny przyjaciel robi pod ich nieobecność w mieszkaniu.

Ukryta kamera w pokoju to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy na bieżąco monitorować, co dzieje się w naszych czterech ścianach, kiedy jesteśmy zmuszeni je opuścić. Elektroniczne nianie w pokojach niemowląt i małych dzieci nikogo już nie dziwią, są powszechnie wykorzystywane przez rodziców, którzy martwią się o swoje pociechy, aczkolwiek umieszczenie miniaturowej kamerki w pomieszczeniach, gdzie przebywają nasi pupile to całkiem nowatorski pomysł na to, jak podejrzeć naszego futrzaka. Wykorzystali go właściciele pewnego psa, którzy musieli pożegnać się ze swoim czworonożnym przyjacielem na kilka godzin.

Piękny łabędź dwukrotnie trafił do kliniki. Pechowiec znów zabłądził i potrzebuje pomocyPiękny łabędź dwukrotnie trafił do kliniki. Pechowiec znów zabłądził i potrzebuje pomocyCzytaj dalej

Ukryta kamera ukazała wzruszającą prawdę

Opiekunowie przeżyli szok, kiedy po raz pierwszy odtworzyli nagranie z okresu, kiedy musieli zostawić swojego psa rasy Amstaff samego w mieszkaniu. Podejrzewali, że zobaczą, jak ich ukochany pupil kręci się po pokoju i rozgląda ze zdezorientowaniem wokół siebie, jednak tym, co zrobił w rzeczywistości, poruszył serca wszystkich miłośników zwierzaków. Na własne oczy ujrzeli, że zwierzę przynosi w pysku biały but sportowy swojego właściciela, wspina się na kanapę i spokojnie zasypia tuż obok niego. Widząc tę scenę można odnieść wrażenie, że amstaff bardzo tęskni za swoim człowiekiem. Pupil nie potrafi pogodzić się z nieobecnością swojego opiekuna, dlatego przynosi jego rzecz, aby stale czuć jego zapach w swoim pobliżu. Nagranie z kamerki szpiegowskiej zostało opublikowane na platformie Reddit, gdzie natychmiastowo zwróciło uwagę tysięcy użytkowników, komentujących smutek i tęsknotę psa za swoimi właścicielami. W sieci pojawiło się wiele wypowiedzi osób, które także są zmuszone czasem opuścić swojego przyjaciela, kiedy wychodzą z domu. Jednakże, po obejrzeniu nagrania reakcji amstaffa szczerze się wzruszyli. Wielu z nich podzieliło się współczuciem dla swoich zwierzaków, które także muszą znosić samotność.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chłopak nie żył przez 20 minut. Kiedy się ocknął, powiedział, co zobaczył "po drugiej stronie"
2.Pies ciągle szczekał na dziecko. Gdy matka pewnego razu weszła do jego pokoju, zamarła

ZOBACZ WIDEO:

Stęskniony piesStęskniony pies

Rzeczywiście, czasem zapominamy, że dla naszych podopiecznych jesteśmy całym światem, dlatego kiedy wychodzimy na cały dzień do pracy, szkoły albo wyjeżdżamy na wakacje to nasze zwierzaki potrafią na tym ucierpieć najbardziej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
  2. Gwiazdor disco polo przeżył straszny wypadek. Jak sobie radzi pół roku później?
  3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
  4. Golden retriever dostał nową zabawkę. Właściciel nie przewidział jego reakcji, pies rozśmieszył tysiące internautów
  5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
  6. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie

Źródło: mirror.co.uk

Następny artykuł