Zwierzęta nocą
Źródło: Facebook/Nadleśnictwo Bytnica Lasy Państwowe

Ukryta kamera nagrała, co zwierzęta robią w nocy. Nikt się nie spodziewał

16 Października 2020

Ukryta kamera pozwala nam nieco zbliżyć się do zwierząt. Jak wiemy, nie wszystkie gatunki lubią kontakt z człowiekiem, niektóre szybko się płoszą, a do innych lepiej nie podchodzić. Dzięki ukrytej kamerze możemy poznać zwyczaje i zachowania zwierząt, co nie stanowi dla nas i dla nich zagrożenia. Nadleśnictwo Bytnica Lasy Państwowe każdego dnia pokazuje, co zwierzaki wyprawiają na ich terenie. Można je też oglądać na żywo!

Lubimy obserwować zwierzęta w ich w naturalnym środowisku, jednak nie zawsze jest to możliwe. Niektóre gatunki uciekają, inne ciężko dostrzec, a pozostałe są po prostu groźne dla człowieka. Ale za sprawą ukrytej kamery możemy poznać zwierzęta bliżej. Nadleśnictwo Bytnica Lasy Państwowe wprowadziło transmisję on-line z Łąk Dobrosułowskich. Co dzieje się w przyrodzie?

Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"Czytaj dalej

Ukryta kamera nagrała zwierzęta

- Pilotażowo w godzinach 18:00 – 20:00 kamera będzie zarządzana przez operatora, który pokaże Wam życie mieszkańców łąk z bliska! Dysponujemy olbrzymim zoomem optycznym i możemy widzieć w nocy! ;) Kamera będzie funkcjonować przez 24 godziny na dobę. Śledźcie nasz profil i wydarzenia na łąkach! - czytamy na stronie Lasów w Bytnicy.

Pracownicy lasów państwowych słowa dotrzymują i codziennie dzielą się z nami obrami z ukrytej kamery. Niektóre widea wpadają też na Facebooka. Dzięki nim możemy obejrzeć naprawdę słodkie i niecodzienne widoki.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
2. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
3. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi

- Nazimki, lub inaczej wrześniaki to zające urodzone jesienią. Nasza kamera zarejestrowała jak kocica (samica zająca) karmi swojego młodego - napisali pewnego razu. - Na łąkach kąpiel... oglądacie? - dodali ukazując jelenie pluskające się w wodzie.

Jeśli chcecie zobaczyć, co zwierzęta robią w nocy, nie zapomnijcie się włączyć strony o odpowiedniej godzinie! Nie ma potrzeby rejestracji. Wszystkie widea są darmowe.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Katarzyny Figury zachwyca odważnym zdjęciem. Podobieństwo jest zadziwiające
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Tatry. Niedźwiedzie w ogóle się nie boją. W poszukiwaniu jedzenia wchodzą do miasta
  4. Pieniądze z wygranego turnieju wydała na niecodzienne zwierzęta. Iga Świątek zaskoczyła zakupem
  5. Czy Andrzej Duda powinien podpisać "Piątkę dla zwierząt?" Polacy odpowiedzieli
  6. Oficjalny komunikat NFZ. Jest decyzja w sprawie świadczeń, fatalne wieści dla Polaków

źródło: theanimalclubnet

Następny artykuł