pies przyłapany
Źródło: youtube.com/Daily Mail

Chciała zobaczyć, co jej pies robi sam w domu. Ukryta kamera przyłapała go na gorącym uczynku

10 Października 2020

Ukryta kamera pozwoliła udowodnić, co tak naprawdę dzieje się pod nieobecność ludzi. Właścicielka dwóch wyżłów niemieckich zauważyła, że z kuchennych szafek znikają psie babeczki, które piekła dla swoich ukochanych suczek. Miała pewne podejrzenia, jednak nagranie z kamery naprawdę ją zaskoczyło!

Ukryta kamera okazała się jedyną opcją, by przyłapać tajemniczego złodzieja. Właścicielka psów, Kara jakiś czas temu odkryła w sobie pasję do pieczenia i oczywiście nie przepuściła okazji, by wypiekami nakarmić swoje pieski. Niezjedzone babeczki odkładała w bezpieczne, jak jej się wydawało miejsce, jednak te wciąż ginęły. Kara miała pewne podejrzenia, jednak postanowiła zdobyć dowody na to, kto jest tajemniczym złodziejem.

Owczarek niemiecki zawsze czeka przed domem w tym samym miejscu. Powód jest uroczyOwczarek niemiecki zawsze czeka przed domem w tym samym miejscu. Powód jest uroczyCzytaj dalej

Ukryta kamera przyłapała złodzieja

Wszyscy wiemy, jak bardzo psy kochają jeść. Właścicielka nie była więc zaskoczona, kiedy zobaczyła, że psie wypieki znikają ze swojego miejsca, jednak pozostała jeden problem - rozstrzygnięcie, który z psów kradnie babeczki. Kara podejrzewała młodszą Winnie - to ona zawsze chapsnęła coś ze stołu, gdy nikt nie patrzył. Ale kobieta uznała, ze nie może wyciągać pochopnych wniosków. W zdobyciu dowodu miała jej pomóc ukryta kamera.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chihuahua uratowała swojemu panu życie. Ich spotkanie ze szpitala wyciska łzy wzruszenia
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Panda nie chciała przyjąć swojego dziecka. Wszyscy wstrzymali oddech, kiedy zobaczyli, co robi

Scenariusz był prosty - Kara postawiła głęboko na blacie trzy babeczki i ustawiła kamerę, po czym wyszła z domu. Gdy obejrzała nagrany materiał, nie mogła uwierzyć. To nie Winnie kradła babeczki, a jej druga suczka, River! Starsza psina zawsze była bardzo spokojna i nigdy nie zabierała jedzenia ze stołu. Kara nie mogła się nadziwić, jaka sprytna była sunia - nazwała ją geniuszem zbrodni za to, że nie wzbudzała żadnych podejrzeń! Gdyby nie ukryta kamera główną podejrzaną wciąż byłaby niewinna Winnie.

ZOBACZ WIDEO:

Rodzina porzuciła psa w schronisku. Powód rozbraja, psiak ma złamane serceRodzina porzuciła psa w schronisku. Powód rozbraja, psiak ma złamane serceCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W szkole jej dokuczali, bo była gruba. Po latach jej wygląd rzuca na kolana
  2. Golden retriever zaprzyjaźnił się z dzikim zwierzęciem. Nie boi się dawać mu całusów
  3. Obcy kot ciągle hałasował pod drzwiami mężczyzny. W końcu wpuścił go do środka, ale finału nie przewidział
  4. Mieszkańcy muszą uważać. Uciekło 7 wilków, tylko 3 schwytano
  5. Owczarek niemiecki zawsze czeka przed domem w tym samym miejscu. Powód jest uroczy
  6. Okropne informacje. Eksplozja i pożar w metrze, media podają niepokojące wiadomości z zagranicy

źródło: iheartdogs.com

Następny artykuł