pies w kuchni
Źródło: youtube.com/ willregan555

Właścicielka tylko zamknęła za sobą drzwi. Ukryta kamera nagrała niewiarygodne wyczyny psa

6 Września 2020

Ukryta kamera dostarczyła odpowiedzi na pytanie nurtujące prawie wszystkich właścicieli zwierząt. Często zastanawiamy się, co nasz pupil robi, gdy zostaje sam w domu. Większość osób słusznie zakłada, że ich czworonogi mogą buszować po domu szukając jedzenia. W tym wypadku psiak był wyjątkowo kreatywny w swoich poszukiwaniach. Nagranie z monitoringu udostępniono w serwisie Youtube.

Ukryta kamera doprowadziła do złapania sprawcy na gorącym uczynku. Zwierzak przystąpił do działania od razu po wyjściu swojej właścicielki z domu. Prawdopodobnie długo planował to przedsięwzięcie. Skoro właścicielka zdecydowała się na zainstalowanie w kuchni monitoringu, pewnie już wcześniej dochodziło do podobnych zdarzeń. Być może zdecydowała się na ten krok, by zawęzić grono podejrzanych łapiąc winowajcę, gdy ten wróci na miejsce zbrodni. Zwierzak nie był świadomy pułapki jaką zastawiła na niego jego pani. Przystąpił do realizacji swojego planu zgodnie z wcześniejszymi założeniami!

Psy są swoimi dokładnymi przeciwieństwami. Ich pani pokazała różnicę, wideo rozkłada na łopatkiPsy są swoimi dokładnymi przeciwieństwami. Ich pani pokazała różnicę, wideo rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Ukryta kamera doprowadziła do przyłapania psa

Pies wiedział, że jego zachowanie nie spodoba się jego opiekunce. Zaplanował więc wszystko tak, by nie dowiedziała się, o tym co zrobił. Poczekał aż kobieta, jak codziennie, wyjdzie z domu. Być może wiedział, że niedługo wróci, lub nie mógł doczekać się momentu, w którym będzie mógł nacieszyć się swoim łupem. W teorii miała to być zbrodnia doskonała. Żadnych świadków, ani dowodów wskazujących na winę zwierzaka. Na dodatek ze względu na jego rozmiar oraz położenie zdobyczy nie byłby raczej pierwszym podejrzanym. Nie wiemy czy w domu poza sprytnym złodziejem mieszkał jakiś kot. Jeśli tak, prawdopodobnie to na niego spadłaby odpowiedzialność za ten występek. Dostanie się do obiektu pożądania czworonoga wymagało kociej zwinności i gracji. Co najlepsze, dowody zbrodni zniknęłyby w brzuchu złoczyńcy, polował on na bardzo smaczny łup!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wolontariusze zdradzili sekrety schronisk. Skandal w Radysach to dopiero początek
2. Tragiczna niedziela w polskim mieście. Pożar wybuchł nagle, są ofiary
3.Tata pokazał psu noworodka. Gdy tylko chihuahua zobaczyła dziecko, zaczęła się niewiarygodnie zachowywać

Pies nie wiedział o ukrytej kamerze

Prawdopodobnie wszystko poszłoby zgodnie z planem i złodziej nigdy nie zostałby złapany, gdyby nie fakt, że właścicielka zainwestowała w monitoring. Ukryta kamera uchwyciła nietypowe zachowanie psa. Zwierzak, gdy tylko jego pani opuściła mieszkanie od razu wziął się do roboty. Najpierw przeszukał kuchenny blat oraz naczynia stojące na palnikach kuchenki. Gdy nie znalazł tam tego, czego szukał wskoczył na wysoko zawieszoną szafkę. Stamtąd mógł dosięgnąć najsmaczniejszych łupów. Wyciągając się do góry udało mu się wspiąć do leżących na lodówce saszetek pełnych przysmaków. Pies porwał zdobycz i zniknął z pola widzenia ukrytej kamery. Szybko jednak wrócił - jeden mały woreczek nie stanowił dostatecznej nagrody za podjęte wysiłki. Szybko powtórzył manewr, by uciec z kolejnym łupem. Z nagrania ciężko wywnioskować, czy zwierzaka spotkała jakaś kara. Mimo że zachował się w nieodpowiedni sposób należy docenić jego zwinność i inteligencję!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 77-letnia Urszula Dudziak zaskoczyła swoich fanów. Zdecydowała się na wyzwanie, którego nie podjęła się jeszcze nigdy w życiu
  2. Pamiętacie Manuelę Michalak z „Big Brothera”? Jest nie do poznania, niewiarygodne, czym się teraz zajmuj
  3. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci
  6. Wracali do domu z wakacji. Zatrzymali się tylko na chwilę. Doszło do tragedii

źródło: youtube.com

Następny artykuł