ukryta kamera
Źródło: youtube.com/ Caters Clips

Kot rzucił się na raczkujące dziecko. Wszystko się wydało przez ukrytą kamerę

1 Września 2020

Ukryta kamera uchwyciła moment, w którym kot rzucił się na raczkujące dziecko. Nic nie zapowiadało tego, co miało się wydarzyć. Zwierzę siedziało spokojnie na oparciu kanapy obserwując bawiącego się chłopca. W pewnym momencie skacze do przodu i wyciąga łapy w kierunku rocznego Samuela León. Niemowlę jest bezradne wobec futrzaka, który jest niemal jego wielkości.

Ukryta kamera znajdowała się w budynku biurowym w Bogocie, stolicy Kolumbii. Na najwyższym piętrze znajdował się pokój, w którym pracownicy mogli pozostawić swoje pociechy na czas zmiany. Opiekunka prawdopodobnie wyszła gdzieś na moment, i nie zauważyła raczkującego dziecka. Na całe szczęście w pomieszczeniu był kot, który rzucił się na niemowlę w odpowiednim momencie, co uchwyciły kamery.

Nastolatek, który uciekł z poprawczaka wyrzucił psa przez okno. Powody porażająNastolatek, który uciekł z poprawczaka wyrzucił psa przez okno. Powody porażająCzytaj dalej

Ukryta kamera uświadomiła im prawdę o zdarzeniu

Niemowlak swobodnie raczkował po pokoju. Gdy chłopiec się obudził poczuł chęć zwiedzenia miejsca, w którym się znalazł. Ciekawski maluch obszedł już całe pomieszczenie zaintrygowało go miejsce, którego kamera nie obejmowała. W pokoju znajdowały się drzwi na klatkę schodową, tuż za nimi była seria 12 wysokich i stromych stopni, prowadzących na korytarz piętro niżej. Gdyby niemowlakowi udało się przekroczyć próg mogłoby dojść do poważnej tragedii. Na szczęście jego zabawie przypatrywał się kot. Zwierzę instynktownie wyczuło, że ludzkiemu dziecku może grozić poważne niebezpieczeństwo. Być może widział jak rodzice reagują, gdy ich pociechy zbliżają się do krawędzi schodów i postanowił naśladować ich zachowanie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Mył okna na wysokości. Nagle po drugiej stronie zobaczył tygrysa

Nagranie z ukrytej kamery uczyniło kota bohaterem

Gdy tylko chłopiec zbliżył się do krawędzi, kot wystrzelił z miejsca, które zajmował do tej pory. Wbiegł między dziecko a próg i rzucił się na nie odpychając od niebezpieczeństwa. Gdyby nie jego interwencja mogłoby dojść do tragedii. Początkowo rodzice, słysząc płacz dziecka i kocie miauczenie i prychanie, sądzili, że zwierzę mogło zrobić dziecku krzywdę. Dopiero, gdy obejrzeli nagrania z ukrytej kamery zrozumieli co naprawdę się stało. Zawdzięczali kotu zdrowie swojego synka. Gdyby nie monitoring, kot prawdopodobnie zostałby ukarany za swoje zachowanie, dzięki filmowi mógł oczyścić się z zarzutów. Mamy nadzieję, że zwierzak otrzymał zasłużone podziękowania w formie wielu przysmaków.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies, który wygląda jak człowiek, podbija sieć. Te zdjęcia to nie fotomontaż, niebywały zwierzak
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Policjant uratował niezwykle rzadkie zwierzę. Jest chronione na terenie naszego kraju
  4. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała
  5. Shiba inu nie może się doczekać, aż jego pani się obudzi. Nagrała, co wyczynia pies przy jej łóżku
  6. Zginęła cała rodzina. Wielki wybuch na wschodzie Polski. Prawdziwy horror

Źródło: youtube.com

Następny artykuł