Mycie okien
Źródło: instagram/arnie_pawlmer

Mył okna na wysokości. Nagle po drugiej stronie zobaczył tygrysa

31 Sierpnia 2020

Tygrys nie był dużym kotem, ale zdecydowanie mógł kogoś przestraszyć. Przecież nie na co dzień spotyka się takie zwierzęta, tym bardziej pracując na wysokości. Co ciekawe tygrys był uwięziony w paszczy golden retrievera. Nagranie jest hitem w sieci.

Mężczyzna wykonywał swoją pracę na Manhattanie. Mył okna w jednym z wieżowców. Nie wykonywał tej pracy po raz pierwszy, był przyzwyczajony do różnych widoków po drugiej stronie szyby. Niektórzy widząc pracownika zasłaniają rolety albo wychodzą do innego pokoju. Nie każdy lubi być obserwowany, niektórych ta czynność bardzo krępuje. Ale pewien pies rasy golden retriever w ogóle nie przejął się obcą osobą za oknem. Nawet przyszedł pod szybę z tygrysem, aby się nim pochwalić!

Chciał uśpić golden retrievera z powodu nadwagi. Decyzja weterynarza nie mogła być innaChciał uśpić golden retrievera z powodu nadwagi. Decyzja weterynarza nie mogła być innaCzytaj dalej

Tygrys zaskoczył pracownika

Golden retriever zbliżył się do szyby ze swoim pluszowym tygryskiem! Psiak przyglądał się pracy pana, być może nigdy czegoś takiego nie widział. Zdecydował się nawet wypuścić z pyska swojego przyjaciela, aby podejść bliżej mężczyzny. Dzieliła ich gruba szyba, ale pracownik zauważył zwierzę, które "próbował dotknąć".

DZISIAJ GRZEJE:1. Miłość w czystej postaci. Pies zrobił cudowną rzecz dla bezpańskiej kotki
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
Policjant uratował niezwykle rzadkie zwierzę. Jest chronione na terenie naszego kraju

Całej sytuacji przyglądał się właściciel golden retrievera, który nagrał ją, a wideo opublikował w sieci. Internauci oszaleli na punkcie filmiku. Co ciekawe, wideo dotarło nawet do samego pracownika, który zdecydował się udostępnić je dalej! Instagram psa jest bardzo popularny, bowiem obserwuje go ponad 80 tys. osób. Dziś wiele psiaków jest gwiazdami w sieci. I w ogóle się temu nie dziwimy.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu ukrywa się panda. Zagadka dla największych bystrzaków, tylko 8% osób potrafi ją znaleźć
  2. W szkole się z niej śmiali, bo była grubaską. Po latach jej uroda rzuca na kolana. Niesłychana metamorfoza
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Ewakuacja ponad 3 tys. osób. Nie mają wyjścia, ratują swoje życie. Europejski dramat poraża

Źródło: wamiz

Następny artykuł