tygrys
Źródło: youtube.com/Daily Mail

Chciała zrobić sobie selfie z tygrysem, gdy zwierzę dostrzegło jej ciążowy brzuch. Niewiarygodna reakcja

14 Października 2020

Tygrys spoglądał zza szyby na kobietę, która chciała zrobić sobie z nim zdjęcie. Sytuacja rozegrała się w Potawatomi Zoo w Indianie. Zwierzę wyraźnie było zainteresowane kobietą, jednak dopiero, gdy dostrzegło jej ciążowy brzuch, postanowiło okazać, jak bardzo ciekawi je zwiedzająca.

Tygrys z amerykańskiego zoo stał się internetową sensacją, po tym jak nagrano jego interakcję z ciężarną kobietą. Natasha, zwiedzająca ogród z przyjaciółkami postanowiła skorzystać z okazji i zrobić sobie selfie z tygrysem stojącym bardzo blisko szyby. Od razu widać było, że zwierzę jest wyjątkowo zainteresowane kobietą, które nie do końca wiedziała, czy powinna się z tego powodu cieszyć, czy może raczej bać. Po chwili postanowiła pokazać dzikiemu kotu swój ciążowy brzuch, jednak nie mogła spodziewać się reakcji.

Na widok człowieka suczkę paraliżował strach. Miała zostać uśpiona, w ostatniej chwili los się do niej uśmiechnąłNa widok człowieka suczkę paraliżował strach. Miała zostać uśpiona, w ostatniej chwili los się do niej uśmiechnąłCzytaj dalej

Tygrys zobaczył ciążowy brzuch

Kobieta robiła sobie zdjęcia ze stojącym tuż przy szybie tygrysem, a nagrywające ją koleżanki były zachwycone. W pewnym momencie jedna z nich, zdumiona zainteresowaniem zwierzaka, zasugerowała, że być może czuje on, że Natasha jest w ciąży. Na tę sugestię ciężarna postanowiła stanąć przy szybie tak, by dokładnie pokazać zwierzęciu swój brzuch. Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Tygrys natychmiast zaczął przytulać pysk do szyby w miejscu, gdzie znajdował się ciążowy brzuszek Natashy. W tle nagrania słychać zachwyty koleżanek, które nie mogły uwierzyć, że zwierzę naprawdę rozumie błogosławiony stan ich przyjaciółki.

- Nie wiem, czy się śmiać, czy się bać. To niesamowite... Chcę go pogłaskać - skomentowała jedna ze nich.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Podczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupienie
2. Znalazła małe zwierzątko, myślała, że jest szczeniaczkiem. Prawda okazała się powalająca
3.
Po opuszczeniu szlabanu wjechał z psem na przejazd kolejowy. Od tragedii dzieliły ich centymetry, wstrząsające nagranie

Niesamowite nagranie z zoo

Autorka nagrania, Brittany była bardzo podekscytowana faktem, że udało jej się uchwycić taką chwilę na nagraniu. Gdy opublikowała je na Facebooku, szybko stało się hitem, a internauci byli pod ogromnym wrażeniem. Jednocześnie zastanawiali się, czy dobrze rozumieją przedstawioną sytuację i czy tygrys naprawdę zareagował w ten sposób na Natashę z powodu ciąży.

- Wszystkie zdałyśmy sobie sprawę, że tygrys był bardzo zainteresowany jej brzuszkiem. Jestem bardzo podekscytowana, że udało mi się uchwycić ten słodki moment - napisała autorka filmiku pod postem.

ZOBACZ WIDEO:

Owczarek rzuca się na porywacza, aby ratować 5-letnią dziewczynkę. Kamera nagrała niewyobrażalne scenyOwczarek rzuca się na porywacza, aby ratować 5-letnią dziewczynkę. Kamera nagrała niewyobrażalne scenyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda disco polo śpiewa ze swoją babcią na weselu. Zdarzenie całkowicie rozbroiło internautów
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka
  4. Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowania
  5. Turysta znalazł młode pumy. Kocia mama stanęła w obronie, nagranie dla osób o mocnych nerwach
  6. Stan nadzwyczajny w Polsce? Jest stanowisko rządu. "Mamy wszystkie narzędzia". Będzie jak za granicą?

źródło: dailymail.com

Następny artykuł